Як форматувати флешку в телефоні Nokia. форматування флешки телефону з паролем.

Після установки в телефон Nokia нової карти пам'яті її необхідно відформатувати. Комп'ютер для цього використовувати не можна. Пов'язано це з тим, що одночасно з форматуванням телефон створює на мапі набір системних папок.
Інструкція
1
Якщо карта, яку ви вирішили встановити в телефон, не є новою, перенесіть з неї в комп'ютер ті дані, які вам потрібні. Використовуйте для цього кардрідер. Після закінчення роботи не забудьте правильно відключити карту засобами операційної системи, встановленої на комп'ютері. Лише потім вийміть її з кардридера.
2
Якщо ви не впевнені в тому, що карта пам'яті не містить збійних блоків, попередньо здійсните її повне форматування на комп'ютері. Лише після цього встановіть її в телефон. Пам'ятайте, що після цього все одно доведеться відформатувати її додатково і телефоном, щоб на ній виявилися автоматично створеними необхідні папки. В Linux форматування здійснюйте при отмонтировать командою umount, але не витягнутої командою eject карті командою: mkfs.vfat -c -F 32/dev/sda1
3
Потім встановіть карту в телефон. Апарат застарілої моделі для цього доведеться вимкнути. Так само необхідно вчинити і з сучасним телефоном, якщо слот для карти в ньому розташований під акумулятором.
4
Увімкніть телефон, якщо раніше ви його відключали. Дочекайтеся завантаження. Потім натисніть на клавішу, призначену для виклику меню.
5
Знайдіть у меню телефону диспетчер файлів. Розташований він може бути по-різному. Наприклад, у папці «Кошти» або ж в папці «Програми» - «Організатор».
6
Оберіть в диспетчері файлів карту пам'яті. Перейдіть на неї.
7
Викличте меню диспетчера файлів і виберіть пункт «Функції карти пам'яті» - «Форматувати».
8
Дайте відповідь позитивно на ряд питань. Виберіть бажану мітку диска.
9
Дочекайтеся закінчення форматування. Після цього встановіть на карту пам'яті бажаний набір додатків, помістіть на неї інші файли, які ви бажаєте переглядати або прослуховувати за допомогою телефону. Використовуйте для цього дата-кабель, кардрідер, Bluetooth, а при безлімітному доступі - скачайте їх з інтернету. Не порушуйте при цьому авторські права. Пам'ятайте, що в телефоні карта пам'яті також вимагає перед витяганням відключення.
Зверніть увагу
Не нехтуйте резервним копіюванням.