Як вибрати якісний телефон.

Зараз в магазинах дуже багато різних моделей мобільних телефонів : від простих, які підійдуть для бабусь, до наворочених - для молодих, підприємливих людей. Складно уявити собі життя без такого помічника, яким став телефон. Крім того, що можна просто дзвонити і посилати повідомлення, з його допомогою можна вирішувати безліч питань. Як же вибрати?
Інструкція
1
Визначтеся, для яких цілей ви шукаєте телефон. Вибирайте звичайний апарат, якщо вас цікавлять лише мобільний зв'язок, відправлення повідомлень і прослуховування музики. Якщо ви багато часу проводите в інтернеті, читаєте книги, граєте в ігри - вам підійде смартфон. Якщо ви хочете, щоб у вашій кишені знаходився маленький комп'ютер - ви потребуєте комунікаторі.
2
Оберіть зовнішній вигляд. Класична форма - прямокутник з розташованими на лицьовій стороні екраном і клавіатурою. Зазвичай середніх розмірів, з не дуже великим екраном. Розкладачка - невеликий, мініатюрний, складений удвічі телефон, захищений від небажаних натискань кнопок. Клавіатура і екран розташовані всередині телефону: на верхній панелі - екран, на нижній - клавіатура. Слайдер - поєднання класики і розкладачки, на верхній зовнішній панелі знаходиться екран, на нижній внутрішній - клавіатура, а самі панелі наїжджають одна на іншу.
3
Дізнайтеся, чи є вбудована фотокамера. Сьогодні практично у всіх телефонах є фотокамера, тільки їх дозвіл у всіх різне. Якщо ви плануєте багато фотографувати на телефон, краще щоб дозвіл було не менше 5 Мпікс і присутня вбудована спалах. У бюджетних варіантах камера від 0.3 Мпікс, у середніх - від 2 Мпікс.
4
Зверніть увагу на мультимедійні можливості, якщо ви любите постійно слухати музику. Подивіться на обсяг пам'яті і чи є можливість вставити карту пам'яті - від цього залежить, як багато пісень ви зможете прослухати. Також подивіться, чи є роз'єм для навушників. У деяких моделей телефонів є вбудований FM-приймач. Наявність модуля Bluetooth дозволить вам обмінюватися фотографіями і музичними треками з іншими телефонами і пристроями, де теж є Bluetooth. Можливість підключення до інтернету чимало важливий фактор при виборі телефону для сучасної людини. WAP, GPRS, EDGE, Wi-Fi - все це можливі модулі для виходу в інтернет.
5
Подивіться, які додаткові можливості є у телефону. Більшість традиційно мають ряд функцій: калькулятор, будильник, блокнот, щоденник. У деяких моделях може бути вбудований GPS - приймач, ліхтарик, TV- тюнер.