Як закачати гру на телефон Sony.

Телефон Sony пропонує своєму власникові не тільки якісний зв'язок, але і прекрасні мультимедійні можливості. Апарат здатний не тільки відправити ммс з фотографією, але і допомогти скоротати час за допомогою пари-трійки цікавих ігор.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет і Bluetooth-адаптером;
  • - USB кабель для з'єднання комп'ютера і телефону.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть на комп'ютер програму MyPhoneExplorer. З'єднайте телефон і комп'ютер за допомогою USB кабелю. Запустіть скачала програму. При першому підключенні комп'ютер зажадає драйвера для підключення телефону. Ці драйвера є на диску в комплекті з апаратом. Якщо диск загублений, драйвери можна скачати з сайту виробника.
2
У вікні програми знайдіть пункт "Файл -> Настройки", подивіться, активований чи необхідний порт. Якщо всі порти не активні, то виконайте команду "Панель управління -> Система -> Обладнання -> Диспетчер пристроїв -> Модеми -> Ваш телефон", щоб вибрати робочий порт. Це завдання можна вирішити також за допомогою команди "Пошук пристрої".
3
Натисніть "Файл -> Підключити", щоб завершити підключення телефону до комп'ютера. Далі натисніть на вкладку «Файли», знайдіть пункт «Пам'ять телефону -> Інше». Вгорі вікна програми потрібно натиснути на зелену стрілку і вибрати гру для установки на телефон. Дочекайтеся копіювання файлу, після чого в меню виберіть «Меню -> Диспетчер файлів -> Інше» і встановіть гру.
4
З'єднайте комп'ютер і телефон через Bluetooth-адаптер. Оновлення список сервісів, знайдіть телефон Sony і відправте файл гри з комп'ютера. Після виконання необхідних команд, файл почне завантажуватися. Плюс і одночасно мінус цього способу в тому, що відразу після завантаження гра починає встановлюватися. Щоб виключити безпосередню ініціалізацію додатки, можна використовувати програму Bluetooth File Transfer. У провіднику програми знайдіть потрібну гру на комп'ютері і скопіюйте її на телефон. Встановити гру можна в будь-який час.
5
Якщо під рукою не виявиться потрібних програм, закачайте гру прямо на карту пам'яті. Для цього необхідно з'єднати телефон і комп'ютер USB кабелем і в провіднику комп'ютера знайти і відкрити карту пам'яті, яка буде виглядати як знімний диск. Далі знайдіть в тому ж провіднику гру і скопіюйте її на карту пам'яті, щоб встановити пізніше.