Як поміняти іконки в телефоні. Як встановити іконки меню К750 через far.

Стільниковий телефон давно перестав бути тільки телефоном. Тепер це статусне пристрій, зовнішній вигляд якого може багато сказати про його володаря. Користувачі телефону Sony Еricsson K750 можуть значно поліпшити вигляд свого мобільника, просто помінявши іконки на робочому столі.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - програма Far Manager;
  • - кабель для з'єднання телефону з комп'ютером.
Інструкція
1
Скачайте на комп'ютер програму Far Manager. Ця програма потрібна для того, щоб забезпечити доступ до системних файлів телефону. Встановіть стійкий доступ до файлової системи. Для цього приєднайте телефон до комп'ютера за допомогою сервісного кабелю
2
Знайдіть файл menu.ml, який знаходиться за адресою tpa/preset/system/menu/. Зробіть backup копію цього файлу, щоб підстрахуватися. Скопіюйте файл menu.ml на комп'ютер і відредагуйте його. Для зміни підійде звичайний текстовий редактор Блокнот.
3
Щоб змінити іконки меню, знайдіть у файлі рядки: desktop_wap_icn desktop_wap_selected_icnОбратіте увагу, що міняти іконки доведеться з обліків стану меню, його активності чи пасивності. Тому елемент pos="unselected" позначає іконку меню в пасивному стані, тобто коли на неї не наведений курсор. Відповідно pos="selected" source "означає іконку в активному режимі, з наведеною курсором.
4
Виберете файл, на який буде проведена заміна. Для цього заздалегідь готуємо власні варіанти іконок файлів з дозволом png, jpg, gif. Для неактивного елемента меню розмір повинен бути 55х36 або 55х34 (співвідношення ширина x висота). Активна іконка відповідно 64х44 або 48х42.
5
Редагуючи іконки , майте на увазі, що всього повинно вийти 12 активних та 12 пасивних файлів, тобто всього 24 елемента. Назви файлів не мають значення, проте дозвіл потрібно зберігати. Також рекомендується використовувати імена файлів тільки в нижньому регістрі.
6
Закачайте підготовлені іконки в телефонну папку tpa/preset/system/menu/. Тепер відредагуйте файл menu.ml, замінивши source="internal" на source="file". Вставте відредагований файл menu.ml назад у телефон перевантажите його.
Корисна порада
Для повноцінної роботи Far Manager знадобиться плагін Sep.