Як давати сироп корінь солодки дітям. Сироп кореня солодки.

Сироп кореня солодки - це натуральне рослинне ліки. Даний лікарський препарат є ефективним і безпечним засобом від кашлю, давно і дуже успішно застосовується в медичній практиці. Як давати сироп кореня солодки дітям?
Інструкція
1
До складу сиропу кореня солодки входить велика кількість біологічно активних речовин. Його дія на організм відбувається в декількох напрямках. Сироп кореня солодки розріджує мокроту в дихальних шляхах і стимулює його відходження, має дезінфікуючу дію і сприяє загоєнню дрібних ранок глотки, які виникають при кашлі. Використовуйте сироп кореня солодки для комплексного лікування захворювань респіраторних шляхів, які супроводжуються кашлем. До них відносяться гострі та хронічні бронхіти, трахеїти, бронхоектатична хвороба, запалення легенів, трахеобронхіти та інші. Сироп кореня солодки не тільки допомагає позбутися від болісного кашлю, але й постачає організм деякою кількістю дубильних речовин, які благотворно впливають на роботу шлунково-кишкового тракту.
2
Дітям старше дванадцяти років давайте сироп по одній чайній ложці три рази на день, попередньо розведіть його в 100 мл теплої води. Важливо пам'ятати, що при застосуванні сиропу кореня солодки слід істотно збільшити кількість випивається рідини. Це необхідно для зменшення в'язкості мокротиння.
3
Дітям від 6 до 12 років розбавляйте 50 крапель сиропу кореня солодки в половині склянки води, така доза необхідна три рази на день. Давати сироп кореня солодки дитині від 2 до 6 років слід в кількості від 2 до 10 крапель три рази на день, ліки розведіть в чайній ложці теплої води. Малюкам у віці до двох років препарат призначають в дозуванні не більше 2-х крапель на чайну ложку води, поїть дитину сиропом кореня солодки 3 рази на день.
4
У будь-якому віці проводите лікування сиропом кореня солодки не більше 10 днів, необхідність повторного курсу визначає лікуючий лікар. До складу препарату входить цукровий сироп, тому дітям з цукровим діабетом сироп кореня солодки дають з обережністю.
Зверніть увагу
Не слід поєднувати застосування препарату з одночасним прийомом протикашльових засобів.