Як заварювати ромашку для грудничка. Як позбавиться від запорів у немовлят.

Більшість батьків, піклуючись про здоров'я своїх малюків, нехтує застосуванням сильнодіючих препаратів і намагаються замінити їх нешкідливими травками, однією з яких є ромашка. Заварювати її для дитини потрібно правильно, залежно від мети використання.
Інструкція
1
Для малюків дуже корисними є ромашкові ванночки. Вони не тільки сприяють пом'якшенню шкіри дитини, але і загоєнню на ній ранок, подряпин і саден. Для приготування ванночки візьміть 1 столову ложку ромашки і залийте 1 літром окропу, дайте постояти протягом 10-15 хвилин і вилийте отриманий відвар в воду для купання малюка. Готовий трав'яний розчин повинен вийти злегка забарвленим.
2
Для дітей страждають проблемами з травленням, коліками і здуттям живота, ромашку слід заварювати по-іншому. Для цього візьміть 1 чайну ложку трави, залийте 1 склянкою окропу і дайте постояти протягом 15-20 хвилин. Отриманий настій давайте малюкові по 1 чайній ложці перед кожним годуванням. При необхідності можете в відвар ромашки додати трохи цукру.
3
Крім того, ромашка є чудовим засобом в боротьбі з простудними захворюваннями. При болях в горлі у дитини приготуйте ромашковий відвар наступним способом: 1 чайну ложку залийте 1 склянкою окропу і дайте настоятися протягом 15-20 хвилин. Отриманий відвар давайте дитині по 1 чайній ложці після кожного годування.
4
Давати відвар з ромашки дітям можна і як профілактичний засіб. Для цього 1 чайну ложку трави залийте 1 склянкою окропу, дайте настоятися близько 10 хвилин і при необхідності трохи подсластите.
5
Не менш корисні для малюків і ромашкові інгаляції. Випари цієї лікарської рослини мають знезаражувальним, ранозагоювальну і протизапальну ефектом. Заварювати ромашку для інгаляції дуже просто. Для цього візьміть 1 столову ложку трави залийте 1 склянкою окропу і дайте отриманого розчину настоятися протягом 30-40 хвилин. Потім в отриманий відвар долийте 1 літр окропу. Остудіть розчин до потрібної температури і потримайте над ним малюка близько 10-15 хвилин.