Як розібрати жорсткий диск WD. Як розібрати знімний жорсткий диск wd.

Зовнішні вінчестери будь-якого виробника, у тому числі і Western Digital, зручні завдяки своїй мобільності. Якщо ви набували вінчестер і корпус для нього окремо, то питань при складанні і розбиранні у вас виникнути не повинно. Однак, у випадку з «готовими» зовнішніми вінчестерами від виробника, в корпусі нерідко відсутні необхідні болтики і кріплення, отже, корпус не підлягає розбиранню.
Вам знадобиться
  • - викрутка.
Інструкція
1
Уважно огляньте корпус жорсткого диска . Зніміть захисні гумки, якщо такі є. Приготуйте пару пластикових карт (які не страшно зламати) і плоску викрутку. Як правило, моделі жорстких дисків можуть трохи відрізнятися в збірці, тому підготуйте пару викруток різного діаметру.
2
Акуратно вставте кут пластикової карти в щілину на корпусі. Злегка порухайте карткою, щоб в щілину увійшло все ребро картки. Тепер злегка натисніть на карту, щоб розширити щілину. Повторіть дану процедуру для іншої сторони корпуса. Якщо буде потрібно, вставте одночасно дві карти, щоб послабити кріплення з протилежних сторін.
3
Розширюйте щілину доти, поки не почуєте легке клацання - в цей момент розімкнуться внутрішні засувки, заховані в корпусі. Розімкніть засувки з усіх боків. Тепер можна витягти пластикові карти. Намагайтеся виконувати дані процедури акуратно, тому що можна пошкодити повністю весь корпус, а також нутрощі.
4
Розкрийте корпус за допомогою викрутки. Дістаньте жорсткий диск, попередньо від'єднавши вентилятор (якщо є) та роз'єми контролера. Якщо ви не зламали засувки, то вінчестер можна легко зібрати назад.
5
Дійте акуратно, так як будь-яка ознака пошкодження корпусу зовнішнього жорсткого диска , навіть маленька подряпина, буде механічним пошкодженням, і ви втратите гарантії на пристрій. Не варто без особливої потреби розбирати зовнішній вінчестер. Як показує практика, більшість розібраних вінчестерів не працюють при складанні, так як всередину потрапляє різна пил, або просто неправильно закручені болти. Намагайтеся використовувати для розбирання непотрібні запчастини.
наважиться на ремонт жорсткого диска , багато користувачів-новачки не розуміють, що можуть зробити з диском, якщо його розкрити в домашніх умовах. При складанні жорсткого диска на виробництві всередині коробки створюється вакуум, який дозволяє йому працювати довгий час. Жорсткий диск приходить в непридатність після декількох секунд взаємодії з повітрям. Досвідчені користувачі персонального комп'ютера розбирають корпус жорсткого диска тільки при повній впевненості неробочого стану жорсткого диска .
Вам знадобиться
  • Жорсткий диск, викрутка «+», шестигранник.
Інструкція
1
Розбирання жорсткого диска починають з демонтажу плати управління. Плата управління - це звичайна монтажна плата, на яку припаивается набір з деталей, включаючи сучасні мікросхеми пам'яті. Залежно від виду жорсткого диска , для демонтажу вам знадобиться або викрутка, або шестигранник. Викриття 3 основних гвинта, потім зніміть плату управління жорсткого диска .
2
Під платою управління знаходиться кришка жорсткого диска , під якою знаходиться все пристрій жорсткого диска , яке ви, напевно, багато разів бачили на фотографіях, зроблених іншими користувачами зламаних жорстких дисків. Викриття 7 гвинтів, потім зніміть кришку жорсткого диска . Основне завдання з демонтажу жорсткого диска закінчена. Якщо ви розбираєте жорсткий диск заради деталей, які знаходяться всередині, то прямуємо далі.
3
Всі інші деталі: фільтр, головки і диски можна розібрати за допомогою викрутки. Будьте уважні під час розбору механізму головок жорсткого диска - вони оснащені потужними магнітами, можна прищемити палець. Після того, як ви зніміть «млинці» жорсткого диска , зможете переконатися, що їх поверхня легко дряпається будь-яким предметом. Кількість головок в жорсткому диску в два рази більше, ніж кількість «млинців». Тому, якщо у вашому жорсткому диску було 4 «млинця», отже, кількість головок дорівнюватиме 8.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=guMz5huARBY