Як навчитися танцювати за тиждень.

Ви хочете навчитися танцювати? Танець дає відмінну можливість підтримувати себе у формі. А є ситуації, коли вміння красиво рухатися - просто необхідність. Наприклад, весілля. Не хвилюйтеся, навчитися танцювати можна навіть за тиждень .
Вам знадобиться
  • -видео-курс танців;
  • -абонемент в танцювальну школу;
  • -послуги професійного хореографа.
Інструкція
1
Дізнайтеся, які школи танців є у вашому місті. Зателефонуйте в них і дізнайтеся вартість занять, як і коли вони проходять. Якщо вас все влаштовує, запишіться або купіть абонемент і вирушайте вчитися танцювати! Тут ви завжди будете під наглядом інструктора. Важкі елементи або па, які ви виконуєте з помилками, будуть проаналізовані та виправлені. Крім того, вам не доведеться думати про підбір музики. Та й тренування в компанії однодумців набагато приємніше!
2
Якщо мова йде про підготовку до важливого заходу, має сенс найняти приватного вчителя танців або хореографа, який за тиждень зможе поставити вам танець. Звичайно, тренуватися бажано не тільки на заняттях, але і самостійно. Так ймовірність, що ви станцуете легко і впевнено, значно підвищиться. Постарайтеся репетирувати в тому одязі і взутті, в яких ви будете виступати. Може так трапиться, що деякі елементи виявляться нездійсненними в тому одязі, яку ви приготували.
3
Можна навчитися танцювати і самому в домашніх умовах. Досить завантажити уроки танців з інтернету. Перегляньте кілька курсів, виберіть той, що найбільше відповідає вашим бажанням і можливостям. Знайдіть в квартирі зручне місце для тренувань. Спочатку перегляньте відеокурс, розберіться в рухах і елементах. Почніть з найпростіших елементів, поступово переходячи до складних. Займайтеся регулярно, приділяючи занять не менше півгодини. Ніхто і ніщо не повинно вас відволікати від танців. Підберіть зручний одяг. Якщо ви будете почувати себе комфортно, домашні тренування принесуть масу позитивних емоцій.
4
В інтернеті можна знайти і онлайн-школи танців. Будьте обережні. Не починайте відразу з високих навантажень. Обов'язково влаштуйте розминку. Просто включите свою улюблену музику і потанцюйте. Імпровізуйте, рухайтеся в такт музиці. Розслабтеся і приготуйтеся до уроку танцю. Почніть з повтору тих рухів, які не дуже добре у вас виходять. Після цього можна приступити до онлайн-уроку. Не поспішайте, уважно переглядайте руху, потім пробуйте самі. В кінці заняття поставте кілька повільних композицій. Рухайтеся плавно, відновіть дихання. Це допоможе вам зняти напругу з м'язів. В перервах між заняттями згадуйте і обмірковуйте руху. Так ви швидше їх запам'ятайте.
Якщо ви любите танцювати , то, ймовірно, замислювалися про відвідування спеціальних занять. Сучасні школи та студії танців пропонують великий перелік послуг: від навчання основам танцювальної грамоти до підготовки до участі в конкурсах професійних танцюристів якого-небудь напрямку. Щоб не помилитися з вибором школи, потрібно звернути увагу на кілька суттєвих моментів.
Інструкція
1
Визначте мета відвідин танцювальних занять. Ви хочете урізноманітнити своє дозвілля і просто навчитися красиво рухатися під музику? Вибирайте школу для любителів або танцювальну групу в фітнес-центрі. Якщо ж ви плануєте займатися танцями всерйоз, сподіваєтеся брати участь і займати призові місця в конкурсах, шукайте професійну школу з хорошою репутацією і багатим досвідом.
2
Перегляньте рекламні оголошення і сайти танцювальних шкіл. Виберіть попередньо 2-3 студії, які відвідаєте особисто. Орієнтуйтеся, перш за все, на територіальне розташування залу. Він повинен перебувати або поблизу від вашого будинку або роботи, або в центрі міста, недалеко від зупинок громадського транспорту.
3
Відвідайте пробне заняття. Якщо такої практики в школі немає, постарайтеся прийти для попередньої бесіди саме під час тренування. В цьому випадку ви відразу зможете скласти думку про атмосферу занять і ставленні викладачів до своїх обов'язків.
4
Дізнайтеся, які стилі танцю викладають в школі. Уточніть, чи є розподіл груп за ступенем підготовленості, визначать чи вас в групу до новачків або доведеться в прискореному темпі підтягувати свій рівень до середнього для колективу. У хорошій танцювальній школі кількість учасників кожної групи не перевищує 10-12 чоловік. Розподіл відбувається у відповідності з можливостями та особливостями людини. Крім того вам можуть запропонувати індивідуальні заняття для підвищення майстерності або відпрацювання найбільш складних елементів.
5
Поспілкуйтеся з тренером, який веде заняття у вашій майбутній групі, дізнайтеся про його професійній освіті та досягненнях, наприклад, участю в конкурсах і т.д. При можливості розпитайте учасників групи про те, як проходять заняття, ніж вони задоволені і що хотіли б змінити.
6
Зверніть увагу на стан залу і роздягалень. Важливо, щоб вони були чистими і достатньо просторими. Займатися в тісному і задушливому залі зовсім не корисно. Хороший танцювальний зал повинен бути оснащений великою кількістю дзеркал, щоб займаються могли бачити свої рухи з усіх позицій. Якщо в роздягальнях забезпечена схоронність особистих речей і обладнані душові кабінки, значить, керівництво школи піклується про комфорт відвідувачів.
7
З'ясуйте вартість навчання. На неї впливає кількість тренувань в місяць, витрати на костюми, оплата участі в спеціальних заходах і змаганнях і т.д. Вибирайте школу середньої цінової категорії. При занадто низькою ціною абонемента ви ризикуєте опинитися в групі недосвідченого і незацікавленого тренера. Завищена вартість може пояснюватися популярністю школи або конкретних викладачів, що не завжди є гарантією якості навчання.