Як прошити привід Samsung.

Прошивка DVD- приводу може знадобитися з різних причин: вирішення проблеми підтримки сучасною операційною системою, підвищення продуктивності і швидкості копіювання і читання, додавання нових функціональних можливостей та інше. Для прошивки вам потрібен сам привід і програма прошивки.
Вам знадобиться
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Знайдіть в інтернеті і завантажте на вінчестер комп'ютера програму прошивки для вашої моделі приводу . Зразкові прошивки та інші корисні програми для діагностики можна знайти на сайті http://www.samsung.com/ru/support/download/supportDownloadMain.do. Подивитися точну модель ви можете в «Диспетчері пристроїв», в програмі запису дисків кшталт Nero або на самому приводі. Для прошивки приводів Samsung підійде флешер sfdnwin. Як правило, для кожної моделі створюється свій файл конфігурації, який в подальшому застосовується для прошивки. Аналогічна ситуація і з приводом від компанії Samsung.
2
Завантажте прошивку для вашого приводу . Багато виробників викладають оновлені версії прошивок на своєму сайті. Розпакуйте файли в тимчасовий каталог. Відкрийте лоток приводу перед прошивкою. Запустіть завантажений флешер (можливо, файли флешер спочатку потрібно розпакувати). У діалоговому вікні виберіть у списку приводів потрібну модель. Натисніть на кнопку з написом Download File Open.
3
Вкажіть флешери розташування прошивки. Натисніть на кнопку Start Download, щоб почати процедуру прошивки. Якщо після початку процедури програма-прошивальщик видасть помилку File Open Fail, значить, ви скачали що не підходить прошивку для приводу . Завантажте інший варіант прошивки.
4
Варто врахувати, що при некоректній роботі програми прошивки привід може повністю вийти з ладу. У тому числі, якщо в момент прошивки раптово вимкнеться комп'ютер і процедура перерветься, швидше за все, привід стане непрацездатним. Такі процедури ви робите на свій страх і ризик. Якщо у вас нічого не виходить, краще віднесіть привід до спеціалізованого центру, де вам фахівці налаштують всі параметри. В цілому ж можна сказати, що привід прошити досить важко, так як при цьому можна допустити багато помилок.