Як зробити костюм інопланетянина.

Незвичайність карнавального костюма обмежується лише вашою фантазією і сміливістю. Якщо ви готові до екстравагантності і в якійсь мірі до епатажу, зшийте костюм інопланетянина. Самі звичайні підручні матеріали допоможуть зробити ваш образ неземним.
Інструкція
1
В першу чергу зробіть верхню частину костюма - маску. Її найлегше виготовити в техніці пап'є-маше. Скомкають великий аркуш фольги в кулю розміром приблизно з вашу голову. Нижню частину кулі зробіть плоскою, притиснувши його до столу. Великий шматок скульптурного пластиліну розімніть в руках, а потім розкачайте в пласт товщиною 1-1,5 см.
2
Накладіть пласт на голову і починайте вилепливать маску. Спочатку пальцями сформуйте «шапку» - частина маски, яка покриватиме потилицю і спереду спускатися до чола. Потім виліпити лицьову частину, повторюючи форму очей і перенісся. Можна зробити маску і довше, але в такому випадку вам, можливо, некомфортно буде її носити.
3
Зніміть пластилінову заготовку і надіньте її на кулю з фольги. Підрівняйте краї маски ззаду і спереду, обрізавши контур канцелярським ножем. Нарвіть на маленькі шматочки тонку білу папір. Викладайте її на маску шарами, по черзі змочуючи папір те клеєм ПВА, то водою. Намагайтеся якомога точніше повторювати форму заготовки, щоб маска ідеально відповідала вашому обличчю. Для міцного пап'є-маше достатньо буде 8-9 шарів паперу. Залиште маску висихати мінімум на добу.
4
В цей час підготуйте інші частини костюма інопланетянина. В якості основи вам знадобиться водолазка і лосини або вузькі брюки. Їх колір повинен відповідати вашим уявленням про зовнішність інопланетянина - виберіть традиційний зелений костюм або відрізнити бузковим, помаранчевим і т.д.
5
Зберіть 10-15 непотрібних компакт-дисків із дзеркальною поверхнею. Подрібніть їх на осколки розміром 1-2 см. Попередньо завертайте кожен диск в щільну тканину, і тільки потім ламайте його руками, плоскогубцями або молотком.
6
Намалюйте ескіз візерунків на костюмі. Тому ескізу викладіть «дзеркальні» осколки, прикріплюючи кожен шматочок за допомогою клейового пістолета. Доповніть малюнок на костюмі розписом фарбами для тканини. Придбайте один-два підходящих кольору з ефектом «металік» і синтетичної пензлем намалюйте відсутні елементи візерунка.
7
Придбайте акрилову фарбу під колір костюма . Розфарбуйте нею частина маски, не зачіпаючи область нижче брів. На цій частині іншим кольором (наприклад, темним металевим) намалюйте великі очі інопланетянина. При бажанні оклейте маску рештою дзеркальними осколками. На рівні очей зробіть в масці два маленьких отвори.
8
Щоб надати рукам неземної вигляд, купите рукавички відповідного кольору на пару розмірів більше, ніж ваш розмір кисті. Вільну частину пальців в рукавичці заповніть поролоном. Якщо ви плануєте використовувати костюм в теплому приміщенні, замініть рукавички аквагримом, рівномірно нанесеним на руки. Їм же можна розфарбувати шию та обличчя.
Образ інопланетянина - один з особливо улюблених для різних свят як в дитячих садах і школах, так і на дорослих корпоративах. У більшості випадку костюм для нього шиють самостійно. Тому кожен прибулець виходить дуже оригінальним і цікавим. І матеріали для нього теж беруться нестандартні.
Вам знадобиться
  • - комбінезон для фарбування приміщень з будівельного магазина;
  • - поролон 1,5х1,5 м лист;
  • - сітка для вікон;
  • - 2 пружинки з ручок;
  • - 2 пластикових кульки;
  • - бахрома 20 см;
  • - кругла гумка сріблястого кольору 2 , 5 м;
  • - сітка для вікон - приблизно 2 метри.
Інструкція
1
Основну частину костюма зробіть з будівельного комбінезона. Його можна підігнати за розміром, просто ушів. Щоб він був більше схожий на інопланетного гостя, потрібно приробити до нього другу пару «рук». Для цього зробіть їх викрійку на поролоні і акуратно виріжте. Якщо залишилися обрізки від комбінезона, то обшийте «руки» ними. Якщо ж ні, то обробіть додаткової сіткою. Можете також обмотати їх фольгою для додання більше реалістичності образу. Після чого ушийте «руки» в боки комбінезона, трохи нижче нормальних рукавів. При виготовленні додаткової пари «рук» враховуйте такий момент, що вони можуть падати під власною вагою. Тому їх необхідно зміцнити. Можна для цього скористатися дротом (її потрібно акуратно вшити всередину «рук»).
2
Щоб підсилити враження і ще більше підкреслити, що костюм саме інопланетянина, зробіть на спині пару надрізів. В них вам потрібно буде вшити дві конструкції, які являють собою щось середнє між крилами і горбами. Для їх створення вам знадобиться сітка. З неї розкроїте овали, які будуть дещо більше, ніж довжина розрізів на спині комбінезона. Потім прісоберіте їх ниткою по краю і ушийте в розрізи. Якщо ви боїтеся, що в такому костюмі може бути жарко, то просто через певні рівні проміжки зробіть на тканини надрізи і вставте в них сітку - вентиляція буде забезпечена.
3
Не забудьте і про оформлення головного убору. Для цієї мети відмінно підійде капюшон від комбінезона. Пришийте на нього «очі». Зробити їх можна самостійно з наявного у вас поролону. Для цього виріжте коло діаметром приблизно 25 см, по краю його пустите нитку, а потім її затягніть, щоб вийшов кульку. Обтягніть вийшла деталь сіткою і пришити пружинку. По краю каптура пустите сітку, щоб прикрити обличчя.
4
Можна ще костюм доповнити такими деталями, як рукавички і взуття. Для цього вам знадобляться вже непотрібні черевики і старі рукавиці. Їх можна також обтягнути сіткою і обшити пружинками і фольгою. А можна просто купити балончик з сріблястою фарбою і пофарбувати всі деталі цілком. Тепер костюм інопланетянина готовий.