Як зліпити немовляти.

Багата колірна палітра полімерної глини дозволяє створювати з неї дуже реалістичні фігурки. Переконайтеся в цьому, виліпив з пластики немовляти - статуетка вийде зворушливою і витонченою.
Вам знадобиться
  • - дріт;
  • - фольга;
  • - полімерна глина;
  • - рум'яна;
  • - фарби.
Інструкція
1
Зробіть дротяний каркас для іграшки. Підберіть досить товсту, але не ламку дріт. Постарайтеся зробити весь каркас з одного відрізка. На цьому етапі необхідно визначити пропорції тіла немовляти .
2
Орієнтуючись на фотографію малюка, визначте і запишіть на папір пропорції. Тулуб немовляти буде в два рази довше його голови. Руки від плеча до кінчиків пальців трохи коротше тіла. Довжина рук дорівнює довжині ніг до середини ікри. Відповідно до цих параметрами скрутіть дріт петлями, складовими каркас.
3
Візуально розділіть зону тулуба на три частини. Верхню третину загніть вгору - немовля підводиться, спираючись на руки. Ділянки рук зігніть, визначивши розташування ліктів, і опустіть вниз, долоньками поставивши на площину. Ноги теж зігніть і розведіть в сторони, відокремте на дротовому каркасі ділянки, на яких знаходитимуться ступні.
4
Оберніть каркас харчовою фольгою. Вона дозволить заощадити пластику і зробити фігурку більш легкою. Намотуйте на каркас великі аркуші і м'яти, ущільнюйте їх, виліплюючи приблизну форму частин тіла немовляти .
5
Розімніть в руках пластику тілесного кольору. Розкачайте з неї тонкі пласти (товщиною 0,5 см). Накладайте ці пласти на каркас. Намагайтеся кожну частину падлюка покривати одним листом пластики, щоб на поверхні «шкіри» не було швів. Уточнюйте форму тіла немовляти , намагаючись виліпити з пластики реалістичну фігурку. Слідкуйте за товщиною рук і ніг на різних ділянках (орієнтуйтеся на фотографію), пальці виліплюються, попередньо розділивши їх стеком.
6
Накладіть на обличчя іграшки маленькі шматочки пластики і зліпіть з них ніс і вуха, примазуючи деталі до поверхні так, щоб місце стику не було помітно. Зубочисткою видавіть обриси губ, ватною паличкою - очі і простір навколо носа.
7
Готову саморобку злегка подкрасьте рум'янами. Підберіть свіжий, але дуже світлий відтінок рожевого і нанесіть його ватяним диском або м'яким пензликом на щоки, підборіддя, ліктьові і колінні згини, п'яти. Цим же кольором затонуйте губи малюка.
8
Обпечуся фігурку в духовій шафі. Інструкція по тепловій обробці повинна міститися на упаковці полімерної глини. Якщо пластика самозастигаюча, дайте їй час захолонути. Готову статуетку розпишіть акриловими фарбами - намалюйте малюкові волосся, розфарбуйте очі, брови, вії. Нанесіть на райдужки і зіниці білі відблиски. Коли фарба підсохне, покрийте очі глянсовим лаком, а решту поверхні - матовим.