Як збільшити розмір голови.

Природа створила практично ідеальне людське тіло за своєю структурою. Голова - це унікальний механізм в структурі тіла, яка не потребує переробки. Але часто диспропорція голови і тіла викликає бажання збільшити розмір голови .
Інструкція
1
Для початку вирішіть для себе, яким способом ви хочете це зробити. Найбезпечніший - це візуальний.
2
Найчастіше збільшити розмір голови візуально можна за допомогою зачіски. Перегляньте журнали для перукарів, каталоги зачісок, щоб вибрати собі найбільш підходящу модель. Зачіска має бути пишною.
3
Зробіть собі пробну зачіску. Підніміть коріння волосся феном при укладанні, накрутите бігуді, зафіксуйте локони лаком. Але будьте обережні: маленька голова з дуже пишною зачіскою буде здаватися ще менше.
4
Якщо не змогли здійснити вище сказане самі, зверніться салон краси до кваліфікованого перукаря або стиліста. Вони допоможуть підібрати потрібну зачіску.
5
Зверніть увагу на носіння окулярів з простими стеклами. Деякі моделі можуть візуально розширити обличчя, відповідно голова здаватиметься більше. Спеціаліст в оптиці допоможе підібрати вам потрібну оправу, а, можливо, вам порадить її стиліст.
6
Поміняйте стиль одягу. Знадобиться консультація фахівця для правильного підбору одягу з певним розмір ом і формою вирізу, правильної лінією плеча.
7
Уникайте великих малюнків та елементів в одязі, великих аксесуарів і прикрас. В оточенні всього великого голова буде виглядати маленькою. Замість великих бус обмотайте навколо шиї легкий повітряний шарф.
8
Носіть головні убори, що додають об'єм голові. В холодну пору року це можуть бути шапочки зі складками, заломами і т.д. В теплий сезон носите легкі берети невеликого обсягу, можна з дрібним малюнком. Також носите легкі смужки-пов'язки об'ємної текстури, стирчать волосся створять додатковий обсяг.
9
Якщо стоїть серйозна психологічна проблема маленької голови , то зверніться до фахівця пластичної хірургії. Можливо, він візьметься за операцію по впровадженню під шкіру голови силікону. Але пам'ятайте, що це дуже небезпечно для здоров'я.