Як розрахувати блок живлення.

Блок харчування - одна з найважливіших складових комп'ютера. Від його потужності залежить якість роботи ПК. Якщо блок харчування згорить, то половина комплектуючих вашого комп'ютера може вийти з ладу.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Потрібно правильно розрахувати потужність пристрою, перш ніж встановлювати додаткові комплектуючі, наприклад, додаткові жорсткі диски. Як розрахувати блок харчування? Перш ніж приступати до розрахунків, уважно вивчіть цифри на самому блоці. Велика цифра на моделі вказує загальну потужність. Але ви повинні пам'ятати, що при роботі комп'ютера потужність буде нижчою. Це залежить від ефективної навантаження, тобто ККД, і напрацюванню на відмову, яка складається з певного навантаження і температури.
2
Ефективність роботи блоку харчування залежить від комплектуючих вашого комп'ютера: кількості жорстких дисків, від процесора, відеокарти, оптичних приводів і т.д. Блок харчування, до всього іншого, повинен володіти деяким запасом потужності, щоб при необхідності можна було встановити додаткове обладнання.
3
При розрахунку потужності блоку харчування підсумуйте потужність всіх комплектуючих вашого комп'ютера, тобто того обладнання, що підключене до нього зараз. Сума потужності всього обладнання повинна бути нижче потужності вашого блоку харчування. Інакше він просто не витримає навантаження.
4
На сайті http://www.coolermaster.outervision.com/ви можете розрахувати потужність блоку харчування, яка необхідна для вашого комп'ютера. Відповідно до цих розрахунків здобувайте пристрій для власного персонального комп'ютера. Також можна почитати в інтернеті різні огляди новинок, які випускаються практично щомісяця. Як правило, нові моделі дозволяють підключати потужні комплектуючі до комп'ютера, і забезпечувати при цьому повноцінне живлення від електромережі.