Чому принтер не працює.

У наші дні неможливо уявити офіс без сучасного обладнання. Але значення офісної техніки можна до кінця оцінити тільки тоді, коли вона не функціонує. Так принтер може не працювати з різних причин.
Інструкція
1
Чи не встановлено фізичне підключення. Переконайтеся, що принтер приєднаний до мережі живлення і до комп'ютера, в кабелях немає розривів. На корпусі багатьох принтер ов передбачена кнопка включення. Упевніться, що вона натиснута - коли принтер включений, загоряється світловий індикатор.
2
Система не розпізнає обладнання. Щоб принтер заробив, на комп'ютері має бути встановлено відповідне ПЗ. Як правило, драйвер йде в комплекті з принтер ом. Якщо інсталяційний диск відсутній, завантажте драйвер з інтернету з офіційного сайту виробника обладнання.
3
Запустіть програму «Майстер установки принтер ов». Для цього через меню «Пуск» викличте «Панель управління». В категорії «Принтери та інше обладнання» виберіть завдання «Установка принтер а» або клікніть по значку «Принтери і факси» і виберіть дане завдання в лівій частині вікна. Слідуйте інструкціям установника. Якщо він автоматично не розпізнае модель принтер а і відповідний йому драйвер, вкажіть необхідні дані самостійно.
4
Друк припинена або відкладена. Якщо принтер підключений, система його «бачить», але при цьому документи на друк не виходять, перевірте настройки принтер а. Через меню «Пуск» відкрийте папку "Принтери і факси». Підведіть курсор до значка принтер а і клацніть по ньому правою кнопкою миші.
5
Перевірте запис в третьому рядку меню, що випадає. Якщо виведення документів на друк було призупинено, в рядку буде команда «Відновити друк» - клікніть по ній лівою кнопкою миші. Якщо печатка була відкладена, клікніть по рядку «Використовувати принтер в оперативному режимі» (п'ятий рядок меню, що випадає).
6
Якщо причина проблем не в настройках, переконайтеся, що в лотку є папір. Якщо в принтер е застряг документ, відкрийте кришку корпусу і акуратно витягніть лист. Перевірте, заправлений Чи картридж. Якщо проблема не вирішена, зверніться до фахівця сервісного центру.