Як придумати таємна мова.

Багато людей ще з дитинства намагаються придумати свій таємний мова . Це веселе заняття, яке неодмінно підніме вас над спільними знайомими - адже вони не розуміють, про що ви говорите! Таємний мова допоможе вам зберегти ваші секрети і влаштувати розіграші над знайомими. Загалом, найважливіша річ, над створенням якої варто потрудитися.
Інструкція
1
Якщо ви не бажаєте особливо морочитися у вигадуванні нових слів і правил синтаксису у вашому таємному мова е, ви можете поступити так, як здавна надходили різноманітні угруповання людей і маленькі діти - вставляти у вже існуючі слова якої-небудь склад. Приміром, «позочізітазай кнізігузу» означатиме «почитай книгу», а оточуючі ще не скоро зрозуміють, що ж ви мали на увазі.
2
Якщо ви не плануєте постійно спілкуватися на таємному мова е, а вам лише необхідно періодично повідомляти на ньому інформацію, про яку ніхто не повинен дізнатися, ви можете підміняти одні слова іншими. Як у відомому анекдоті у вас вийде щось на зразок «Слухай, трояндочка, півонія звідси, а то як затюльпаню, що засіренішься!» Зрозуміло, вам варто попередньо домовитися зі своїм напарником, яке слово що означатиме.
3
Вирішивши замінювати одні слова іншими, надалі вам навіть буде необов'язково вимовляти їх вголос! Ромашка з сімома пелюстками може означати зустріч о сьомій годині вечора, а зім'ята папірець покаже, що всі ваші плани пішли крахом. Такий таємний мова простий і надійний у використанні.
4
Якщо ви плануєте спілкуватися з використанням таємного мова а письмово, ви можете замінювати літери цифрами. Зрозуміло, ключ до розшифровки листа повинен бути і у вас, і у адресата. Для сторонніх же людей така записка здасться безглуздим набором випадкових чисел.
5
Якщо ви з вашим товаришем вивчали один і той же іноземний мова , ви можете таємно спілкуватися за допомогою нього. Здавалося б, чого тут таємного, адже той же англійську знає чи не кожен зустрічний. Однак при бажанні слово можна русифікувати так, що рідкісна людина його зрозуміє. Крім того, в англійському мова е досить багато слів, які пишуться не так, як чуються. Так що сторонньому складно буде здогадатися, що «гівно мені капу ти» означатиме «передай мені чашку чаю».