Як зліпити лисицю з пластиліну.

Лисиця - персонаж багатьох російських казок, тому при ліпленні пластилінового театру часто виникає потреба створити цю руду красуню. Освоївши навички ліплення лисиці, ви зможете робити і вовка - іншого популярного героя казок.
Вам знадобиться
  • пластилін оранжевого, білого і чорного кольорів.
Інструкція
1
Зробіть заготовки для подальшої ліплення. Виготовте з помаранчевого пластиліну 1 кулька для голови, дві ковбаски - для тулуба і хвоста, два довгих ковбаски - тонку для передніх лап, товсту для задніх лап. Розріжте спеціальним шпателем для пластиліну або одноразовим пластиковим ножем ковбаски для лап на дві частини.
2
Сформуйте частини тіла лисички. Почніть з голови, від її розмірів ви будете відштовхуватися при ліпленні тулуба і ніг. Візьміть пластиліновий кульку, великим і вказівним пальцями відтягніть носик. Так само створіть вушка. З шматочка пластиліну , призначеного для хвоста, зліпіть щось середнє між ромбом і овалом. Лапки зробіть більш тонкими в нижній частині. У ковбаски-тулуба витягніть шию, округлятимете задню частину. Слідкуйте за тим, щоб частини тіла були відповідні один одному. Якщо хвіст або тулуб виходять непропорційно великими, отщіпніте шматочок пластиліну .
3
Отщіпніте від білого бруска білого пластиліну невеликий шматочок. Розкачайте його в максимально тонкий овальний пласт, прикладіть до тієї частини тулуба, яка буде грудкою. Ще один білий шматочок розкачайте в найтонший овал, оберніть їм кінчик хвоста, притисніть. Розмазують рухами, спрямованими до основи хвоста, прикріпіть його. З чорного пластиліну сформуйте тонкі коржі, оберніть їх навколо нижніх частин лап, щільно притисніть, розмажте чорний пластилін в напрямку до верхньої частини кожної лапи. Маленький круглий шматочок чорного пластиліну помістіть на ніс.
4
Зберіть лисицю воєдино. Якщо пластилін досить клейкий, можна просто щільно притиснути деталі один до одного. Якщо ж він не дуже липкий, необхідно розмазати прикладені до тулуба деталі - лапи у верхній частині, хвіст у підстави. Призначте голову до шиї і рухами в обох напрямках з'єднайте ці деталі. Скачайте маленькі чорні оченята і помістіть їх на голові лисички.
Зверніть увагу
Чорний пластилін може забруднити руки і деталі вироби