Як підключати бібліотеки.

Бібліотека - це програмний модуль, який створений для розширення стандартних можливостей програми. Кожна конкретна бібліотека потрібна для виконання строго позначених завдань автоматичного проектування або створення певної документації. Розглянемо способи підключення бібліотек на прикладі програми "Компас 3-D"
Інструкція
1
Використовуйте один із таких способів для того, щоб підключити бібліотеку до програми "Компас 3-D". Запустіть додаток, зайдіть в головне меню і виберіть пункт «Сервіс». Потім знайдіть підпункт «Менеджер бібліотек». У лівій частині вікна, що з'явилося виберіть той пункт, відповідний назві бібліотеки , яку ви зараз хоті підключити.
2
У правій частині цього ж вікна викличте контекстне меню і виберіть команду «Універсальний механізм». Після цього натисніть на кнопку «Підключити». Зачекайте, має пройти якийсь час. Після того як навпроти бібліотеки з'явиться червоний прапорець, можете закривати вікно, бібліотека підключена. Даний спосіб підходить, якщо не викликана система автоматичного управління бібліотеками.
3
Використовуйте другий спосіб, щоб приєднати бібліотеку. Запустіть програму. В головному меню виберіть пункт «Сервіс», потім «Менеджер бібліотек». З'явиться вікно. У лівій його частині виберіть цікаву для вас бібліотеку. У правій частині вікна двічі клацніть по цій же бібліотеці. Повинно пройти деякий час. Після цього відобразиться весь вміст вибраної бібліотеки . Якщо все вміст відкрито і відображається без помилок, значить, вибрана бібліотека підключена успішно.
4
Зробіть наступне, щоб підключити бібліотеку «фотореалістікі». Вона значно розширить базові можливості програми, і дозволить використовувати її не тільки як універсальний інструмент проектування, але і як засіб створення текстур і матеріалів рекламного характеру.
5
Щоб встановити бібліотеку «фотореалістікі», додайте її опис. Потім відкрийте скачаний архів photoreal.msi. Після цього вам потрібно слідувати вказівкам майстра установки. Вкажіть шлях до файлу установки бібліотеки . Він повинен називатися photoreal.rtw. Місце установки даних бібліотеки програма визначить автоматично.
Бібліотека являє собою програмний модуль, який створений для того, щоб розширити стандартні можливості програми КОМПАС-3D. Кожна бібліотека орієнтується на виконання конкретного завдання автоматизованого проектування, яка формує конструкторську документацію.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - встановлена програма Компас.
Інструкція
1
Підключіть бібліотеку в Компас двома способами. Перший випадок використовується, коли на екран не викликана система управління бібліотеками. Запустіть програму Компас, перейдіть в головне меню, виберіть пункт «Сервіс», в меню виберіть пункт «Менеджер бібліотек».
2
У лівій частині вікна клацніть в пункті, відповідної тій бібліотеці, яку необхідно підключити. У правій частині вікна, щоб підключити бібліотеку в «Компас», викличте контекстне меню на ній, виберіть команду «Універсальний механізм», далі «Підключити». Дочекайтеся появи червоного прапорця, це означає підключення бібліотеки вироблено успішно.
3
Використовуйте другий спосіб приєднання бібліотеки до програми «Компас». Для цього в головному меню програми виберіть пункт «Сервіс», далі «Менеджер бібліотек». Перейдіть в ліву частину вікна систему керування, клацніть пункт подключаемой бібліотеки , наприклад «Машинобудування».
4
У правій частині вікна клацніть двічі по бібліотеці, дочекайтеся її підключення, має відкритися її вміст. Якщо все відкрилося, і на екрані відображається склад даної бібліотеки , значить підключення завершено.
5
Підключіть бібліотеку «фотореалістікі» в «Компас». Дана бібліотека зручна для використання в рекламній діяльності, при візуалізації випускається. Вона містить значний вибір реалістичних матеріалів і текстур, також в неї можна додати користувача елементи тіні, світла, фону, і сцен навколишнього оточення. Для її установки запустіть архів photoreal.msi, далі дотримуйтесь вказівок майстра установки.
6
Після цього підключіть бібліотеку за допомогою менеджера в програмі «Компас». Спочатку додайте опис даної бібліотеки , потім перейдіть у вікно вибору виду і виберіть файл photoreal.rtw. Шлях для підключення бібліотек в програму - C:/Program Files/, далі папка з програмою, за замовчуванням це папка ASCON, потім KOMPAS-3D V10, а в ній знаходиться папка Libs.