Як змити тонік. Як вимити тонік з волосся.

У багатьох дівчат і жінок користується популярністю швидке фарбування волосся в домашніх умовах тоникой, або, як її називають в народі, тоніком. Багато хто використовує тонік через його приемлимой вартості і яскравих кольорів волосся на упаковці. Однак на ділі не завжди виходить на волоссі той колір, якого хотілося б досягти. Особливо якщо волосся вже були раніше пофарбовані або мелірованого. У разі, якщо ходити з отримати кольором волосся неспроможна (наприклад, він яскраво-рожевий, або фіолетовий, або червоний) можна спробувати змити тонік, не звертаючись в салон.
Інструкція
1
Пошукайте в магазинах, що постачають товари для салонів краси та професійних перукарів, спеціальне смивочним засіб. Воно обійдеться недешево, зате результат буде миттєвим. Виробники тоніки також випускають анти-тоніку, однак у вільному продажу вона рідкість.
2
Змити з волосся фарбу допоможе реп'яхову олію. Його потрібно наносити на волосся, вкутувати голову поліетиленовим пакетом, зверху надягати теплу вовняну шапочку і тримати маску протягом півгодини. Процедуру для якнайшвидшого результату можна повторювати кілька разів на день.
3
Вимити пігмент з волосся допоможе лужне мило, приміром, господарське. Або звичайний шампуть не для фарбованого волосся. Ці засобами потрібно промити голову кілька разів поспіль, поки не почнуть світлішати волосся.
Зверніть увагу
- Якщо ви вирішите зафарбувати тонік поверх іншої фарбою, порадьтеся з професіоналом. Використовуйте тільки перевірені якісні фарби, дотримуйтесь інструкції на упаковці і врахуйте, що колір після тоніка знову ж може вийти не таким, як ви планували.
Корисна порада
- після будь-яких процедур з волоссям використовуйте зміцнюючі маски, щоб зберегти структуру волосся.