Як розібрати передню панель.

Часто трапляється так, що автолюбителя може не влаштовувати заводська приладова панель : або вона скрипить, або просто некрасива. Так чи інакше, її можна проклеїти або замінити на нову, але для початку потрібно зняти стару передню панель .
Інструкція
1
Найкраще робити заміну передньої панелі в гаражі, щоб автомобіль стояв на рівній поверхні і вам нічого не заважало. Накрийте передні сидіння тканиною або будь-яким іншим матеріалом, щоб оберегти їх від забруднення, перед тим як знімати передню панель .
2
Зніміть мінусову клему з акумулятора, щоб знеструмити бортову систему електроживлення. Після цього можете приступити до розбирання приладової панелі. Спочатку зніміть всі декоративні заглушки. Після цього зніміть усі опоряджувальні частини повітропроводів.
3
Зніміть накладку рульового колеса, потім зніміть і саме рульове колесо, оскільки воно в наслідок заважатиме зняти саму панель . Зніміть перемикачі, що знаходяться на рульовій колонці.
4
Зніміть облицювальні частини зі стійок. Зніміть також пластиковий кожух тунелю, що закриває повітроводи. Відкрутіть саморізи, що кріплять його, після цього відігніть пластикові засувки, які утримують кожух. Потім зніміть його, акуратно потягнувши на себе.
5
Перегляньте книгу по ремонту вашої моделі автомобіля. У ній ви знайдете точний опис кріплення передньої панелі. Крім видимих саморізів панель закріплена пластиковими засувками. Щоб їх не пошкодити, потрібно точно знати де вони знаходяться. Після того як всі пластикові кріплення будуть від'єднані, вимкніть усі дроти, під'єднані до передньої панелі.
6
Акуратно вийміть її з салону через передню пасажирську двері. Замалюйте схему підключення електричних контактів, щоб нічого не переплутати при зворотній установці.