Як поставити яву.

Все мобільні телефони Nokia виготовлені на платформах S40 і S60. Це означає, що на них автоматично інтегровані java-машини. Тому, щоб помістити на такий телефон додаток J2ME, потрібно всього лише скопіювати його у вбудовану пам'ять телефону або на карту пам'яті.
Інструкція
1
Запустіть інтернет-браузер вашого мобільного телефону Nokia, щоб поставити яву . Вам потрібно завантажити файл формату JAR. Для інших телефонів знадобилося б ще викачувати файл формату JAD. Однак, внаслідок більшого попиту саме на цей тип файлу, вам буде простіше скачати саме його.
2
Зверніть увагу, що автоматично з файлом формату JAD на ваш телефон також буде викачаний файл формату JAR. Використовуйте вбудований браузер телефону, якщо він виготовлений на платформі S40. Це потрібно для того, щоб після скачування файл автоматично встановився. Тобто встановити яву необхідність вже відпала. Зайдіть в розділ «Ігри» або «Додатки». У списку програм ви знайдете щойно встановлений файл.
3
Зробіть наступне, щоб встановити ява-додаток, якщо у вашому телефоні є карта пам'яті. Вимкніть телефон. Витягніть з нього карту пам'яті. Візьміть картрідер. З його допомогою підключіть телефонну карту пам'яті до комп'ютера. Скопіюйте всі ваші додатки ява у відповідну папку. Після цього коректно витягніть карту пам'яті і вставте її в телефон.
4
Зробіть наступне, якщо ваш телефон виконаний на платформі S60. Запустіть вбудований браузер вашого мобільного телефону. Скачайте потрібний файл формату JAR або JAD. Можна використовувати і браузер сторонніх розробників, такий як Opera Mobile, Opera Mini або якийсь інший. Вся різниця в тому, що вбудований браузер автоматично збереже файл в папку UCDownloaded, а стороннім браузером ви можете задати будь-яку папку в якості місця збереження на карті пам'яті вашого мобільного телефону.
5
Для коректної установки витягніть карту пам'яті з мобільного телефону. За допомогою картридера підключіть її до вашого персонального комп'ютера. Потім встановіть JAR файл в папку додатків на карті пам'яті. Установка триває не довго і не повинна викликати ніяких ускладнень. Після того як вона завершиться, витягніть карту пам'яті, вставте її в телефон.