Як зробити собі макіяж з фотографії.

Макіяж може зробити дівчину чарівною або навпаки - безнадійно зіпсувати її зовнішність. Макіяж - це особливе мистецтво, і для того, щоб оволодіти ним, треба багато вчитися. В якості навчальних посібників можуть бути корисні фотографії з модних журналів, адже з особами моделей працювали професійні візажисти.
Інструкція
1
Для початку виберіть фотографію, яка стане для вас зразком. При виборі враховуйте свій цветотип і особливості будови вашого обличчя. Якщо у вас кругле обличчя, не потрібно намагатися зобразити макіяж моделі з овальним обличчям. Якщо у вас блакитні очі, відмовтеся від ідеї втілити макіяж для карих очей, навіть якщо він дуже красивий.
2
Наступний крок - підготовка інструментів. Уявіть, що ваше обличчя - це полотно, а ви - художник, який буде малювати картіну.Некачественние пензлики для макіяжу не дозволять вам скопіювати побачений на фотографії макіяж так, як потрібно. Пам'ятайте: візажисти використовують тільки якісну продукцію.
3
Визначтеся з квітами. Зовсім не обов'язково повторювати всі кольори в точності, але визначитеся хоча б з відтінком або гамою - теплою чи холодной.Возможно, вас зацікавив тільки один елемент на фотографії, наприклад, макіяж очей. Приділіть йому пильну увагу.
4
Не бійтеся експериментувати. Можливо, під час нанесення макіяжу вам в голову прийде відмінна ідея, як зробити макіяж з фотографії ще краще. Може бути, ваш результат буде набагато гарніше.
Корисна порада
Використовуйте базу для повік - тіні протримаються довше.