Як навчитися користуватися клавіатурою.

Для того щоб придбати будь-який навик, людині потрібно певний час, певну кількість тренувань. Це стосується і вміння користуватися клавіатурою . При постійній тренуванні ви досягнете цього вміння дуже швидко. А потім лише залишиться підтримувати його.
Інструкція
1
Для чого вам потрібно вміння володіти клавіатурою ? Може бути, для вас це можливість заробітку або спосіб економити час. У кожному разі, потрібна сильна мотивація. Процес навчання має бути довгий, що вимагає наполегливості і постійних тренувань.
2
Не поспішайте, хоча навчитися користуватися клавіатурою вам хочеться якомога швидше. Найголовніше - правильно координувати рухи пальців по клавіатурі. Ваше завдання - розвинути м'язову пам'ять пальців до ступеня, коли процес друкування практично не контролюється.
3
Оцініть спочатку швидкість, з якою ви набираєте текст. В середньому, це 200-250 знаків в хвилину. Зіставте з вашим результатом. Тепер ви знаєте, до чого потрібно прагнути.
4
Для того щоб навчитися друкувати швидко, вам потрібно освоїти друк усіма десятьма пальцями. І, бажано, наосліп. Правильно розташуйте пальці на клавіатурі. Додайте пальці лівої руки на клавішах Ф, И, В, і А. Якщо це положення пальців вам незручно, є ще один варіант. Спробуйте клавіші И, В, А та М. Відповідно, пальці правої руки розмістіть на О, Л, Д, Ж або на Т, О, Л, Д. Запам'ятайте розташування пальців. Тепер почніть друкувати. Не старайтесь робити це швидко. Головна умова - не дивитися на клавіатуру. Якщо все-таки хочеться підглянути, є крайній крок. Заклейте клавіші. Як підказки поруч з клавіатурою можна покласти її схему. І якомога більше тренуйтеся, набираючи тексти!
5
В відпрацюванні навички швидкісного друку вам допоможуть спеціальні сайти, що пропонують послуги тренажерів для відпрацювання навику сліпий десятипальцевий друку. Скористайтеся послугами «Школи швидкого друку» http://www.shkola-pechati.ru/, «клавіатурний тренажером» http://www.tepka.ru/klaviatura/index.html. Програму «Соло на клавіатурі» можна скачати або скористатися нею онлайн http://nabiraem.ru/. Є сайти, який допомагають відпрацювати навик швидкісного друку у вигляді гри. Наприклад, http://klavogonki.ru.
6
Найпростіший, але ефективний спосіб оволодіти швидким друком - багато спілкуватися в інтернеті, вести власний блог, листуватися з друзями. Якщо ви не любитель віртуального спілкування, набирайте великі за обсягом тексти. Запам'ятайте головне: вільно користуватися клавіатурою можна навчитися тільки в результаті постійних тренувань.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bj2ZhB-ZDTo
Зверніть увагу
Клавіші клавіатури. Клавіша Esc. Повна її назва Escape (вимовляється «Еське? Йп») і означає вона "Вихід". За допомогою цієї кнопки ми можемо закрити деякі програми. Але є ті клавіші клавіатури, якими Ви будете користуватися досить часто. Кнопки клавіатури, які потрібно запам'ятати.
Корисна порада
Призначення клавіш клавіатури на сьогоднішній день дуже важливо, так як вміння користуватися з клавіатурою надзвичайно важливо для освоєння системи. Клавіша Esc - ця клавіша використовується для відміни дії, виходу з програм, ігор, виходу з додатків і т.д. Клавіша Tab - ця клавіша зазвичай використовується при редагуванні тексту.