Як побудувати паркан з профлиста.

Паркани з профнастилу технологічні і володіють хорошим зовнішнім виглядом. Якісне покриття матеріалу забезпечує їм довгий термін служби. Головною відмінністю їх один від одного є тип стовпів і фундаментів. Паркан з цегляними стовпами і стрічковим фундаментом виглядає красиво і грунтовно, однак вимагає значних капіталовкладень. Паркан із стовпами з профільної труби виглядає не так переконливо, але володіє точно такий же довговічністю.
Вам знадобиться
  • - профнастил товщиною 0,5-0,7 мм;
  • - труба профільна 60х60 мм;
  • - саморізи;
  • - труба профільна 25х40 мм ;
  • - цемент М400;
  • - пісок;
  • - руберойд;
  • - електродриль з набором свердел;
  • - болгарка;
  • - зварювальний апарат.
Інструкція
1
Розмітьте лінію паркану. На розміченій лінії пробурити ями ручним або автоматизованим буром? 200 мм на відстані 2,5-3 м один від одного. Глибина ям обумовлюється глибиною промерзання грунту, рівнем стояння грунтових вод і типом ґрунту. Встановивши ці дані для своєї ділянки, прорахуйте глибину закладки фундаменту і зробіть відповідні ями.
2
Вставте в ями трубки з руберойду, забезпечуючи щільне прилягання їх до країв отвору. На верхню частину руберойду надіньте хомут з поволоки, що перешкоджає розповзання рубероидной трубки.
3
Наріжте стовпи для паркану з профільної труби 60х60 мм. Довжина стовпів повинна бути рівною або трохи менше сумі значень висоти забору і глибини фундаменту. Заваріть їх з одного боку (верхньої) пробками з листового металу товщиною 2 або 3 мм. Це потрібно для того, щоб вони не заповнювалися водою не корродіровалі зсередини. Крім того, заповнення труб водою може привести до їх розриву під час морозів.
4
Приготуйте цементно-піщаний розчин з пропорцією 1: 4 або 1: 5. Залийте його в ями, розташовані по краях паркану. Встановіть в ями з залитим розчином стовпи і закріпіть їх у вертикальному положенні за допомогою упорів.
5
Залийте розчином всі інші ями. Встановіть в них стовпи, виставляючи їх по вже встановленим (таким чином, щоб усі вони перебували на одній лінії). Дайте розчину час набрати твердість (близько тижня) перед продовженням подальших робіт.
6
Приварите до стовпів дві поперечні труби розміром 25х40 мм на відстані 400 мм від землі і 1200-1500 мм один між одним. Вони повинні розташовуватися врівень зі стовпами з лицьового боку паркану.
7
Прикріпіть профнастил до поперечних трубам. Для цього прикладайте листи профнастилу до труб, засверливают в місцях кріплення отвори (в кожній хвилі або через одну) і вкручувати в отвори саморізи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jongad0cxf0
Зверніть увагу
2. Як побудувати паркан із профнастилу (профлиста)? Відповідь: Для того, щоб побудувати паркан з профнастилу, необхідно визначитися, на яких стовпах ви хочете встановити полотно профнастилу, і, відповідно, з кольором профнастилу. Наша компанія займається виготовленням паркану з профлиста, Але ми не є виробниками профлиста, ми також закуповуємо профлист у третіх компаній, і вже з нього виготовляємо паркан з профнастилу.
Корисна порада
Як побудувати паркан з профнастилу кожен забудовник вирішує сам, розглянемо лише деякі рекомендації. Каркас забору найкраще виконати із сталевих профільних труб різних розмірів (профільна труба краще виглядає і зручніше в роботі), які після монтажу слід обробити грунтом і покрити двома шарами емалі для забезпечення надійного захисту від корозії. Перетин труб для стійок і поперечних лаг, їх довжина і кількість визначається висотою забору, вітровими навантаженнями, типом обраного профлиста.