Як очистити віск з підсвічники. парафін прибрати з подсвешніка.

Використання свічників необхідно для створення романтичної і затишної обстановки. Дуже часто від згорілої свічки на свічнику залишаються краплі воску . І щоб їх видалити, доведеться постаратися.
Вам знадобиться
  • Тепла вода, м'яка ганчірка, морозилка, уайт-спирт, засоби для полірування, Аксідол
Інструкція
1
Зчистите скільки зможете воску дерев'яними паличками від морозива або пальцями. Для більш легкого очищення розм'якшите віск феном або гарячою водою. Ні в якому разі не користуйтеся ножем або чим-небудь металевим, тому що так ви пошкодите поверхню підсвічники.
2
Що залишився віск змийте уайт-спіритом, завдавши його на м'яку ганчірку. Він продається у відділах побутової хімії.
3
Відполіруйте свічник способом, рекомендованим для матеріалу, з якого він зроблений. Наприклад, для полірування латунних свічників підійде паста гої і повсть.
4
Існує ще один спосіб очищення підсвічники. Покладіть його на годину в морозилку. Після цього відразу видаліть великі шматки воску . Залишки приберіть гарячою водою.
5
Якщо свічники золоті, покладіть їх у тазик з гарячою водою і засипте порошком. Потім протріть їх м'якою ганчіркою.
6
Якщо свічники позолочені, видаліть віск і вимийте в теплій воді із засобом для миття посуду. Потім витріть насухо і намажте асидолу. Зачекайте 2 хвилини і обітріть. Знову сполосніть, витріть насухо. Тепер натирайте крейдою до блиску.
Зверніть увагу
Не кладіть у морозилку металеві свічники, так як вони можуть бути зроблені з декількох металів. Це може призвести до того, що при перепаді температури вони почнуть по-різному розширюватися і сужаться.Еслі свічники латунні і покриті лаком, то будьте дуже обережні.
Корисна порада
Перед тим як ставити свічку в свічник, капніть трохи води на дно, щоб потім було легше очистити его.Еслі свічник з латуні почав темніти і тьмяніти, то застосуйте засоби хімічного полірування. Вони продаються в магазинах посуду. Якщо це не допомогло, використовуйте абразивну полірування. Наприклад, пасти для «абразивної» полірування, паста «ГОІ».