Як зробити розсувні міжкімнатні двері. зібрати електрощит.

Зробити все по вищому розряду у своїй квартирі можна і без залучення бригади робітників. Ідеальний ремонт - це той, який виконаний своїми руками: від дрібниць до створення досить великих і об'ємних елементів декору. Так, наприклад, своїми руками можна зробити навіть розсувні міжкімнатні двері . І вийдуть вони саме такими, якими ви їх собі уявляли.
Вам знадобиться
  • -полотно двері;
  • -фурнітура для розсувних дверей (металева напрямна планка, ролики, кріпильні матеріали);
  • -дерев'яний брусок;
  • -налічнікі ;
  • -стійка (для примикання зачинених дверей);
  • -добори;
  • -дверние ручки - 2 шт.;
  • - анкери;
  • -саморези;
  • -фінішна цвяхи
Інструкція
1
Перед початком робіт обов'язково виміряйте дверний проріз. Заміри виробляєте дуже точно і чітко. Інакше буде дуже неприємним сюрпризом дізнатися, що ваша двері ширше або вже, або по висоті не дотягує до ідеалу. Також враховуйте і особливості конструкції розсувних дверей - вони практично висять в повітрі. Адже один з їхніх основних рушійних механізмів - рейки - розташовується на стелі. Коли знімаєте мірки з дверного отвору, додавайте по 7 см і по ширині, і по висоті.
2
Після того як ви все розрахуєте і підготуєте необхідні матеріали, приступайте до монтажу дверей. Для цього прикріпіть ту направляючу планку, яка безпосередньо і служитиме в якості рушійної рейки, до дерев'яного бруска. Розмір бруска повинен відповідати наступним стандартам: по довжині дорівнює ширині двері , помноженої на 2, а розмір його повинен бути рівний 50 х 50 мм. Щоб прикріпити планку до бруска, виконайте в планці отвори для вкручування саморізів. Відстань між такими отворами повинне складати приблизно 15-20 см.
3
Тепер подбайте про те, як буде переміщатися ролик двері . Для цього зробіть невеликий отвір, так званий паз, в нижній частині полотна. Процедура ця дуже важлива, оскільки саме така конструкція захищає ваші двері від розхитування і допомагає функціонувати дверям правильно, не відхиляючись і не прогинаючись в сторону.
4
Можна переходити до кріплення підготовленого бруска з рельсою до стелі. Встановіть ролики в направляючу планку і ретельно закріпіть їх. Якщо двері передбачається у вас з кріпленням як на стелі, так і на підлозі, уважно отцентруйте обидві напрямні. В іншому випадку двері рівно не встане.
5
Приступайте до установки безпосередньо дверного полотна. На стелю воно кріпиться в останню чергу - спочатку встановлюється знизу. І не забудьте про обмежувачі, їх потрібно розставити по боках. Також збоку встановлюється і стійка, яка кріпиться за допомогою куточків. Щоб вона не кидалася в очі, закрийте її добором.
6
Залишається тільки встановити наличники. Зробити це ви можете за допомогою фінальних цвяхів. І закріпіть на ваших дверях ручки. Тепер можете використовувати розсувні двері .
Корисна порада
Якщо ви хочете, щоб ваші двері щільніше прилягали до своїх напрямних, прикріпіть до них додатково пилозахисні щітки.