Як намалювати персонажів коміксів.

Комікси - це історії, які розповідаються в малюнках. Звичайно, у нас в Росії вони не так поширені як в інших країнах. Але згадайте «Веселі картинки»! Адже пригоди чоловічків - це були справжні дитячі комікси, які залучають ще й тим, що малювати їх може практично кожен. Було б бажання і хороша історія.
Інструкція
1
Почніть з наслідування. Змальовувати комікси з популярних видань. Так ви наб'єте руку, потренуєтеся і зумієте підмітити деталі. Основним змістом коміксів є дії головних героїв, обраних вами. Персонажі історії повинні виглядати досить чітко і виразно, щоб читач зміг відразу побачити їх характер і визначити своє ставлення до героїв. Візьміть папір, простий олівець.
2
Начините малювати персонаж з його обличчя. Намалюйте виразні брови, ніс, складку між брів. Дрібні деталі можна опустити, якщо тільки вони не розповідають про характер героя. Позначте підборіддя, вилиці. Намалюйте очі, надавши їм поки просту форму. Обрисуйте райдужку очей, зіницю, правильно відстеживши напрям погляду.
3
Кількома штрихами намалюйте вуха. За розмірами, якщо цього не вимагає характер персонажа, вуха рівні приблизно третини довжини голови, майже як ніс. Намалюйте рот героя. Тепер подправьте підборіддя, щоб він відповідав характеру вашого героя і виглядав пропорційно.
4
Для правильної посадки голови відзначте олівцем лінію від носа до вуха. Це лінія, по якій голова прикріплюється до шиї. Намалюйте вашому героєві зачіску, позначте вилиці, лоб, не забудьте про тіні.
5
Візьміть акварельні фарби і широку м'яку (білячу) кисть. Покрийте свій малюнок першим блідо-прозорим шаром фарби, що не стираючи жодного олівцем штриха.
6
Другим шаром тієї ж фарби покрийте тільки обличчя персонажа, виключаючи білки очей. Так ви відокремте його від фона.Третьім шаром покрийте волосся і легкі тіні. Потім візьміть потрібні кольори і зафарбуйте тонким пензлем волосся, брови. Підберіть колір і зафарбуйте особа, райдужку очей, лінію губ.
7
На остаточному етапі створення героя потрібно туш. Необхідно виконати контуровки малюнка. Візьміть тонке перо і акуратно обведіть тушшю контури і найбільш значущі лінії малюнка.
Перш ніж ви приступите до малювання героїв коміксів, вам доведеться набити руку на малюванні окремих форм - форма яйця для голови, полуовал для грудної клітки, довгий поперечний овал для тазової області і невеликі овали для виду таза збоку, круги для суглобів і колін.
Вам знадобиться
  • - папір
  • - простий олівець
  • - ластик
  • - креативний підхід
  • - фантазія
Інструкція
1
Для героя вашого коміксу ви можете вибрати будь-яку позицію, але для початку намалюйте його стоячи або сидячи на землі в анфас до вас. За допомогою основних форм зробіть начерк вашого персонажа. Намагайтеся при цьому враховувати особливості анатомії. Навіть самі казкові герої будуть виглядати краще, якщо їх тіла будуть відповідати нормальним пропорціям.
2
Намалюйте голову, грудну клітку, область тазу, намітьте основні суглоби. З'єднайте між собою суглоби і форми легкими штрихами. Округліть форми, позначивши фігуру, надавши їй об'єм.
3
Голову розділіть горизонтальної та вертикальної рисами, пересічними в середині обличчя. Очі героя повинні бути великими і розташовуватися на горизонтальній межі. Щоб намалювати ніс, досить позначити його маленьким штрихом і двома точками. Ще один штрих нижче пізніше перетвориться в рот.
4
Намалюйте волосся хвилястими довільними лініями. Не забудьте додати зачісці якийсь об'єм, щоб голова не виглядала приплюснутою. Домалюйте очі, додавши на малюнок зіниці і вії.
5
«Одягніть» героя, згідно вашим перевагам і смаку, розфарбуйте тіло і одяг олівцями або фарбами. При розфарбовуванні уявіть падаючий на героя світло, які тіні він може відкидати, особливо на обличчя і волосся.
Корисна порада
Намалюйте під героєм поверхню, на якій він сидить або стоїть, не забудьте про відкидаємо їм тіні.