Чому дитина не їсть.

Харчування для дитини - джерело його життєвих сил для розвитку і зростання. Дуже часто у дітей погіршується апетит, і вони відмовляються від їжі. В цьому випадку батькам необхідно якнайшвидше з'ясувати причину поганого апетиту у дитини.
Інструкція
1
Найчастіше відмова від їжі у дитини пов'язаний з годуванням проти волі. Через насильницького годування між батьками і дитиною виникає напруга, і дитячий організм починає протестувати. Він може проявлятися у вигляді частої блювоти і болю в животику, їжа стає приємною трапезою, а нав'язливою проблемою. У малюка втрачається настрій, і знижуються захисні сили організму через постійного стресу. Саме тому не годуєте дитину насильно, оскільки це надає шкоду для здоров'я вашої дитини.
2
Дитина може втратити апетит і відмовитися від їжі через ігнорування його смакових пріоритетів. Тому, зважайте на його думки і реальними потребами. Якщо дитині не подобається блюдо, то переглянете меню, їжте корисні продукти самі і організуйте доступ малюкові до фруктів, ягід, горіхів. Можуть допомогти і вдала сервіровка, колірна гамма. Таким чином, орієнтуючись на приклад батьків, дитина буде підсвідомо коригувати свій харчовий пріоритет.
3
Втрата апетиту у малюка може виникнути через стрес, наприклад через зміну звичної обстановки або сварки між батьками. Тому, годуєте малюка в спокійній обстановці, проявляйте терпіння і не квапте дитину, якщо він їсть повільно. Можливість сімейної трапези буде ідеальним рішенням, адже присутність співтрапезників завжди покращує апетит - і навіть байдужі до їжі діти стають хорошими їдцями.
4
Поганий апетит у дитини може бути викликаний через різких змін в меню. Вводите нові страви в раціон харчування поступово, починаючи з невеликої кількості. Дайте час, щоб малюк відчув, що зміни носять постійний характер. Дуже важливо, щоб дитина повноцінно харчувався, а їжа була максимально різноманітною. Але ще важливіше, щоб він відчував себе коханим.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Yct3VJrv4Ik