Як відключити консоль помилок в Опері.

Виконання операції відключення дратівливих повідомлень консолі помилок браузера Opera нерідко викликає певні труднощі у користувачів. Проблема може бути усунена кількома методами, вибір найбільш підходящого обумовлений конкретними причинами появи неполадки.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Програми» для виконання операції відключення консолі помилок браузера Opera.
2
Виберіть пункт Opera і запустіть програму.
3
Розкрийте меню «Інструменти» верхній панелі вікна програми та вкажіть пункт "Налаштування".
4
Перед в пункт «Додатково» і виберіть вузол «Вміст».
5
Розкрийте посилання «Параметри JavaScript" і зніміть прапорець на полі «Відкривати консоль при помилці».
6
Введіть значення opera: config # UserPrefs | ConsoleErrorLogEnabled в адресному рядку браузера і зніміть прапорець на полі Console Error Log.
7
Збережіть зроблені зміни і введіть значення opera: config # UserPrefs | ErrorConsoleFilter в адресному рядку Opera.
8
Очистіть вміст опції Error Console Filter і збережіть зроблені зміни.
9
Поверніться в меню «Інструменти» верхній панелі вікна браузера і перейдіть в пункт «Облікові записи» для виконання операції відключення автоматичної перевірки поштової скриньки на надходження нових повідомлень при непереборності помилки.
10
Вкажіть свій обліковий запис електронної пошти, що викликає появу повідомлень про помилку і виберіть команду «Змінити».
11
Зніміть прапорець на полі «Перевіряти пошту кожні ... хвилин» і натисніть кнопку OK для застосування обраних змін.
12
Виконайте одночасне натискання функціональних клавіш Shift + F12 і перейдіть на вкладку «Кнопки» для виконання операції створення кнопки «Перевірити пошту» після відключення функції автоматичної перевірки на обраної панелі інструментів.
13
Вкажіть розділ «Пошта» і перетягніть кнопку «Перевірити» в бажану позицію на необхідної панелі інструментів.
14
Викличте контекстне меню сайту, що викликає появу повідомлення про помилку кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Настройки для сайту».
15
Зніміть прапорець на полі «Відкривати консоль при помилку» і збережіть зроблені зміни.
Деякі користувачі при роботі з програмним забезпеченням зустрічали таку проблему, як постійно з'являється консоль помилок. Добре, коли вона з'являється при збоях, але її поява просто так, без причини, іноді вводить ступор. Так чи інакше, але у кожного випадкового, як багатьом здається, появи консолі помилок є логічне пояснення.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, інтернет-браузер Opera.
Інструкція
1
Як приклад було взято браузер Opera. У роботі цієї програми не один раз були помічені випадкові появи вікон консолі помилок. Насправді, достатньо прочитати причину, яка викликала появу цього вікна, і знайти рішення зі сформованої ситуації.
2
Одна з найбільш часто зустрічаються помилок - неправильне налаштування електронної пошти в браузері. Напевно вам відомо, що до складу браузера входить програма, яка дозволяє не тільки приймати, але і відправляти електронні листи. Не завжди користувач даної програми правильно її налаштовує, тому в її роботі з'являються помилки. Вихід із цього становища - доналаштувати програму або скористатися спеціальною утилітою, яка створена тільки для роботи з електронною поштою.
3
Через постійні проблем на лінії, може відбуватися часте роз'єднання з веб-сторінками. Звичайно, це відбувається через неполадки, які повинен вирішувати ваш провайдер, але і тут консоль помилок намагається внести свою лепту. Єдиним рішенням тут може бути очікування кращого сигналу. Іноді в такій ситуації допомагає перезавантаження модему: вимкніть модем, почекайте 5 секунд і увімкніть його.
4
Якщо на вашій лінії активована опція «Проксі-сервер», скористайтеся нею, це теж може вирішити дану проблему. Для активації цього режиму в налаштуваннях інтернет-браузера Opera необхідно натиснути кнопку F12, в контекстному меню виберіть пункт «Включити проксі».
5
Якщо ці способи вам не допомогли прибрати консоль помилок, можна програмно відключити цю опцію. Натисніть верхнє меню «Інструменти», в списку, виберіть пункт «Загальні настройки». У новому вікні перейдіть до вкладки «Розширені» і виберіть пункт «Вміст», натисніть кнопку «Налаштувати JavaScript». У вікні налаштувань JavaScript зніміть позначку з пункту «Відкривати консоль при помилці».