Як приховати ніс. стрижка для обличчя з великим носом.

Задоволених своєю зовнішністю жінок дуже мало. Когось не влаштовує гостре підборіддя, когось видатні вилиці, а хтось страждає від великого чи широкого носа. Не варто кидатися в крайнощі та одразу лягати під ніж хірурга. Є безболісні і дієві способи. Можна спробувати обіграти свій удаваний недолік за допомогою правильно підібраного макіяжу, зачіски і аксесуарів.
Інструкція
1
Почати слід з макіяжу. Підкоригувати форму носа можна за допомогою тональних засобів різних відтінків. Нанесіть на все обличчя тональний крем базового кольору, тобто той, який максимально близький до вашого кольору обличчя. Підберіть один крем світліше і один крем темніше основного на півтону. Все крему повинні створювати матову бархатисту поверхню шкіри.
2
Отже, візуально змінити широку перенісся можна, наносячи на спинку світлий тон, а на крила носа темніший. Ретельно розтушуйте, щоб не було видно меж. Для цього використовуйте вологий спонжик.
3
Якщо вам здається, що ваш ніс дуже довгий, то на перенісся нанесіть тональний крем світлого кольору, а на кінчик носа темніший крем. Заховати кінчик носа можна при нанесенні рум'ян на вилиці. Тими ж рум'янами злегка зачепіть кінчик. Тільки використовуйте теплі кольори: бронзові і помаранчеві, але ні в якому разі не рожеві і перламутрові.
4
Ви вважаєте, що у вас занадто великий ніс? Нанесіть на всю поверхню носа темний тональний крем і розтушуйте, створюючи плавний перехід від одного тону до іншого.
5
Користуйтеся універсальним правилом: все, що хочете збільшити виділяйте світлим тоном і блиском, все що віддалити - темним тоном. Після нанесення тонального крему припудріть обличчя, щоб закріпити тон і прибрати зайвий блиск.
6
Великий вплив на сприйняття форми носа виявляє форма брів. При великому носі НЕ вищипуйте брови сильно, також як і не залишайте їх занадто товстими. В ідеалі форма брів повинна бути напівкруглої форми з невеликим вигином або зламом.
7
Щоб ніс виглядав пропорційно з іншими частинами особи, укрупнювального їх за допомогою макіяжу: зробіть очі більш виразними, губи великими.
8
Правильний підбір стрижки також принциповий. Ідеальні зачіски для обличчя з великим носом - об'ємні середньої або великої довжини.
9
При короткій зачісці обсяг створюється на потилиці, а з обличчя волосся забираються. Пам'ятайте, що чубчика у вашій зачісці бути не повинно ні в якому разі. Виняток - асиметрична і дуже коротка чубчик. Зорово зменшують розмір носа темно-русяве або світле волосся. Якщо ви - пекуча брюнетка, то прокрасьте в блондинку і перевірте це на собі.
10
Як би ви не переживали через форми носа, знайте, що це ваше сприйняття чисто суб'єктивно і не відображає реальну оцінку вашої зовнішності.