Як годувати цуценя французького бульдога.

Французький бульдог, який отримував з дитинства всі необхідні продукти і мінерали, виростає міцним і здоровим. Саме гарне харчування забезпечить правильне формування кістяка і мускулатури, у відповідність до стандартів породи. Такий собака буде радувати вас протягом багатьох років своїм міцним здоров'ям.
Інструкція
1
Привчіть цуценя харчуватися з посуду, розташованої приблизно на рівні середини грудей. Для цього встановіть миску на спеціальному утримувачі. Бульдог повинен опускати в миску тільки мордочку. Тримач повинен мати можливість регулювання, щоб із зростанням собаки збільшувати висоту положення миски.
2
Ваш щеня повинен обов'язково мати окремий посуд для їжі і пиття. Свіжа чиста вода повинна бути завжди у вільному доступі, а миску з їжею очищайте і мийте відразу після годування. В теплом кормі легко розвиваються хвороботворні мікроби, які можуть нанести шкоду шлунково-кишковому тракту вашого вихованця. Питну воду міняйте щодня або частіше в разі сильного забруднення.
3
Ніколи не давайте собаці їжу зі свого столу, чи не привчайте її жебракувати. Їжу вона повинна їсти строго у відведеному місці. Ласощі з рук щеня може отримувати тільки в процесі дресирування.
4
Перші два тижні годуєте маленького бульдога строго відповідно до інструкцій заводчика, у якого ви придбали цуценя . Це дозволить уникнути різних шлунково-кишкових розладів.
5
Годуйте собаку строго в один і той же час .. Їжу намагайтеся давати в однаковій кількості. Слідкуйте за тим, як їсть щеня. Потреби в їжі у всіх собак різні, в залежності від ваги, темпераменту, віку цуценя і навіть від пори року.
6
Збільшуйте порцію, якщо щеня швидко дочиста спустошив миску і довго її вилизує. Відповідно, якщо він регулярно НЕ доїдає свою порцію, обсяг їжі при наступному годуванні слід зменшити.
7
Маленького бульдога слід годувати часто і невеликими порціями, щоб не допускати здуття живота. До двох місяців щеня потребує 4-6 разовому харчуванні. Поступово переводите собаку на дорослий режим годування - два рази на день.
8
Не дозволяйте цуценяті балуватися з їжею. Помітивши, що собака вибирає ласі шматочки, просто приберіть миску і запропонуйте те ж саме в наступний раз.
9
Годуйте цуценя одним типом корму. Не змішуйте сухі і натуральні корми. Це може викликати дисбаланс засвоюваності і порушення травлення.
10
Їжа для цуценя повинна мати кімнатну температуру. Обов'язково перевіряйте відсутність великих грудок або кісток в їжі. Слідкуйте, щоб вода, що знаходиться в мисці, не була занадто холодною. Влітку собака буде часто і жадібно пити і може застудитися.
11
В раціоні цуценя обов'язково повинні бути присутніми вітаміни і мінеральні підгодівлі. Це дозволить вашому собаці уникнути авітамінозу і захворювань кишкового тракту.
12
3-4 рази на тиждень давайте цуценяті дрібно порізане або проверчене через м'ясорубку м'ясо. Лівер давайте після термічної обробки, так як він може бути заражений личинками паразитів. Крупну морську рибу дають тільки після термічної обробки, видаливши основні кістки і плавники.
13
Один раз в тиждень підмішувати в кашу або овочеве рагу сире яйце. Яйця дуже корисні для цуценя , але давати їх слід з обережністю. Двічі на тиждень давайте цуценяті кисломолочні продукти: кефір, сир. Сир краще натерти і підмішати в кашу або салат.
14
Вранці віддавайте перевагу м'ясній їжі, ввечері краще давати каші і молочні продукти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nqgCJThCxZU