Як перевезти цуценя на поїзді. Як перевести собаку в поїзді.

Періодично господарям собак доводиться перевозити своїх вихованців на поїзді . Деякі беруть собак у відпустку, інші їздять з ними на виставки, деякі змушені їхати на нове місце проживання, а цуценята часом добираються на поїзді до своїх нових власників. Щоб уникнути проблем в дорозі, до поїздки з вихованцем потрібно підготуватися.
Вам знадобиться
  • - ветеринарний паспорт
  • - ветеринарна форма №1
  • - квиток на собаку
  • - їжа
  • - питна вода.
Інструкція
1
Почніть з покупки квитків собі і собаці. Для того, щоб купити квиток на собаку, вам необхідний ветеринарний паспорт з проставленими там штампами про зроблені щеплення (якщо щеня досяг двох місяців, коли собакам роблять перше щеплення). Перед поїздкою вам необхідно відправитися в державну ветеринарну станцію, де вам видадуть ветеринарну форму №1, по якій ваш вихованець має право кататися на поїзді . Дана довідка повинна братися не раніше, ніж за три дні до поїздки.
2
Відповідно до закону, для перевезення тварини не в багажному вагоні, вам буде потрібно або викупити всі купе, або заручитися підтримкою сусідів-пасажирів, які повинні бути не проти того, що з ними в одному купе їде щеня. Допоможе і доброзичливе ставлення провідника до вас, тому можете продумати заздалегідь, чим ви його розташуйте до себе.
3
Якщо поїздка належить тривалою, заздалегідь подумайте, куди щеня буде ходити в туалет. Для зовсім маленьких цуценят можна постелити в коробку або переноску, в якій їх будуть вести, клейонку і міняти її в міру необхідності. Якщо ваш щеня досить великий, і ви його вже почали вигулювати, уточніть у провідника, коли на вашому шляху будуть великі станції, і виводите пса погуляти, поки поїзд стоїть.
4
До вибору їжі також варто підійти уважно, особливо, якщо поїздка планується влітку. Щоб їжа не встигла зіпсуватися, найкраще взяти з собою сухий корм. Вам буде набагато простіше прибрати за щеням після того, як той поїсть, і не потрібно буде хвилюватися про умови зберігання. Якщо ж ви не годуєте цуценя собачим кормом, віддайте перевагу розфасованим в пакетики собачим консервам. Такі консерви коштують не дуже дорого і, найголовніше - вони герметично запаяні і зможуть витримати перебування в поїзді і не зіпсуватися. Зрозуміло, якщо ви відкрили пакетик і ваш щеня з'їв половину, решту консерви необхідно викинути, а не залишати йому на вечерю.
Зверніть увагу
Не забувайте, що у вашого цуценя постійно повинен бути доступ до миски з водою.
Багато хто не може розлучитися зі своєю твариною на час подорожі або не мають можливості залишити собаку в готелі для тварин або у друзів. Хтось переїжджає на поїзді в інше місто і, звичайно, без улюбленого вихованця нікуди. Розберемося в тонкощах провезення собак в поїзді.
Інструкція
1
Юридичні норми.В нашій країні провезення тварин у поїзді регулюється «Правилами перевезень пасажирів, багажу і вантажобагажу на федеральному залізничному транспорті». Цей правовий документ розділяє тварин на дві категорії - дрібні породи (вагою до 20 кг) і великі породи. Дрібні породи собак повинні перевозитися в контейнері з жорстким каркасом, а великі обов'язково на повідку і в наморднику. Всім тваринам, не залежно від розміру, необхідні наступні документи: Ветеринарний паспорт з відмітками про необхідні щеплення (лишай, сказ); Ветеринарне свідоцтво про те, що ваш вихованець здоровий (видається в Держветслужба за три дні до від'їзду); Міжнародний ветеринарний сертифікат (необхідний , замість ветеринарного свідоцтва, якщо ви виїжджаєте з твариною за кордон) .Собакі дрібних порід прирівнюються до ручної поклажі і повинні перевозитися на полицях для ручної поклажі. На них при купівлі квитка дається безкоштовне багажне свідоцтво. З собаками великих порід складніше. Якщо ви їсте в плацкартному вагоні, вам буде необхідно заплатити за провезення собаки. Ця сума розраховується індивідуально, залежно від ваги собаки. Собака при цьому повинна перевозитися строго в наморднику і на повідку, бійцівські породи в тамбурі поїзда під наглядом господаря. Якщо ж ви збираєтеся подорожувати з вашим великогабаритним вихованцем в купе, то вам доведеться викупити всі місця купе.
2
Як підготувати жівотное.Позаботьтесь про щеплення - вони повинні бути поставлені не раніше, ніж за 30 днів до відправлення, але не більше, ніж за 11 місяців. Покажіть собаку ветеринара і попросіть його консультації, як краще буде перевезти жівотное.Пріучайте собаку до намордника і повідка заздалегідь. Тварина має зрозуміти, що йому не хочуть заподіяти цим боль.Перед виїздом погуляйте довше звичайного, щоб собака могла як слід сходити в туалет, і щоб вона добре побігала і втомилася, тоді у неї не буде сил занадто буйно реагувати на велику кількість незнайомих людей і нові враження. Погодуйте собаку не пізніше ніж за 6 годин до поїзда, щоб її не заколисало.
3
Поїздка в поїзді .Посадка пасажирів з тваринами проводиться не пізніше, ніж за годину до відправлення, якщо поїзд не варто менше. Не запізніться. Якщо ви перевозите маленьку собаку у перевезенні, постеліть їй її підстилку, запах будинку допоможе легше перенести подорож. Обов'язково візьміть в дорогу улюблену іграшку собаки - цим просто відволікти тварину в разі паніки або волненія.Возьміте більше води, особливо якщо день буде жаркий. А також сухий корм, навіть якщо ви не годували їм собаку до цього - він не портітся.Прі посадці і подорожі не дозволяйте собаці ходити по вагону. Пам'ятайте, ваша собака подобається тільки вам, обов'язково знайдеться хтось, хто буде незадоволений присутністю вашого улюбленця. На станції не лінуйтеся вигулювати собаку , знову ж таки, виключно на повідку та в намордніке.Счастлівих вам подорожей з вашими улюбленцями.