Як прибрати жовтий наліт на зубах. Як видалити жовтий наліт на зубах в домашніх умовах.

Красиві зуби - запорука успіху привабливою посмішки, яка здатна розтопити будь лід у стосунках. Але часто навіть самі рівні зуби затьмарює жовтий наліт . Цей неприємний недуга псує не тільки посмішку, а й настрій. Позбутися його допоможуть кілька досить простих методів.
Інструкція
1
Використовуйте професійні відбілюючі зубні пасти. Міфи про ненадійність таких паст давно розвіяні, вони дійсно допоможуть освітлити жовтий наліт і надати зубам природну білизну. Головне правило - придбайте професійні пасти в аптеках або стоматологічних кабінетах. Ними не варто користуватися постійно, достатньо одного місяця на півроку; в решту часу ж застосовуйте свою звичайну зубну пасту.
2
Збільште жорсткість щітки. Чим жорсткіше зубна щітка, тим інтенсивніше вона бореться із зубним наліт ом. Врахуйте, що її також не можна застосовувати постійно - є небезпека пошкодити зубну емаль.
3
Скористайтеся харчовою содою. Раз в тиждень перед застосуванням пасти чистите зуби звичайної содою. Умочіть змочену водою щітку в порошок і з несильним натиском потріть їй зуби протягом 3 хвилин. Потім обробіть зуби звичайної пастою.
4
Активоване вугілля також сприяє усуненню жовтого наліт а. Розтлумачте таблетку і за допомогою щітки втирайте порошок в зуби. Сполосніть рот водою і почистіть зуби звичайної пастою.
5
Частіше вживайте яблука та моркву. Жорсткі овочі не тільки розробляють щелепу, а й допомагають зубам залишатися природно білими. Візьміть за правило їсти хоча б одне яблуко в день, - так ви позбавитеся від утворення жовтого наліт а і зубного каменю.
6
При частому вживанні кави і сигарет варто задуматися про професійну чищенні порожнини рота. Зауважте, що це не відбілювання, а саме чистка. Стоматолог позбавить ваші зуби від сторонніх забруднень ( наліт а, каменю та іншого) і вони знову набудуть свій природний відтінок. Таку чистку варто проводити раз на рік. Відбілювання же з часом погіршує стан емалі за рахунок хімічного впливу, а також надає зубам неприродну білизну, тому від нього варто утриматися.