Як наклеїти рідкі шпалери.

Рідкі шпалери стануть відмінним рішенням для приміщень з невеликими дефектами стін. Вони можуть заповнити тріщини і стуки плінтусів і наличників. У рідких шпалер немає швів, їм не страшні нерівні стіни. Цей вид шпалер пропускає повітря, але володіє прекрасними звуко- і теплоізоляційними властивостями.
Вам знадобиться
  • - малярський валик з жорсткою шубою,
  • - шпатель,
  • - краскопульт,
  • - текстурний валик,
  • - пластикова ємність
Інструкція
1
Перш ніж наклеювати рідкі шпалери , очистіть і гарненько загрунтуйте стіни. Зробити це можна за допомогою найпростішої втиснути фарби, яку необхідно нанести в декілька шарів. Обов'язково видаліть старі шпалери .
2
Тепер підготуйте до роботи самі рідкі шпалери , які зазвичай поставляються в картонній коробці. Розведіть вміст коробки теплою водою в пластиковій ємності в зазначених на упаковці пропорціях. Додайте барвник потрібного відтінку і ретельно розмішайте, поки шпалери не набудуть консистенцію сметани. Великі частинки матеріалу видаляйте. Отриману суміш залиште набухати. Через 15 -20 хвилин можна приступати до нанесення.
3
Приступайте до роботи. Спочатку прикріпіть до стіни грудка шпалер, потім розкачайте його за допомогою валика або шпателя в різні боки. Не вийшло? Зніміть зіпсований шматок, намочивши його водою. Наносите шпалери на стіну до тих пір, поки вся поверхня не буде ними покрита.
4
Якщо ви вирішили наклеїти рідкі шпалери за допомогою пульверизатора, наносите матеріал у два шари. Малюнок наносять через 4-7 годин після висихання шпалер за допомогою текстурного валика, який потрібно періодично змочувати водою.
5
Сохнути рідкі шпалери можуть досить довго, від 12 до 72 годин, залежно від вологості приміщення. Після висихання поверхня стіни, покрита рідкими шпалерами, нагадуватиме структуру дрібного пінопласту.
6
Якщо рідкі шпалери наклеюються у ванній або на кухні, нанесіть зверху шар безбарвного лаку, який захистить стіни від вологи і кіптяви. Врахуйте, покриті лаком шпалери можна буде протирати вологою серветкою, але «дихати» вони не будуть.
Зверніть увагу
Температура в приміщенні, де будуть наклеєні рідкі шпалери, повинна бути не нижче + 10 ° С.
Корисна порада
Рідкі шпалери зі стін можна перенести на іншу поверхню: просто змочіть водою покриття, зніміть шпателем, укладіть в пластикову ємність, розмочити у воді і нанесіть на іншу поверхню. Шпалери можна на кілька місяців залишити зберігатися в сухому вигляді, досить зняти їх зі стін і не розмочувати у воді.