Як навчитися в'язати дитячі речі. Як правильно навчитися в'язати гачком дитячі речі.

В'язати дитячі речі - суцільне задоволення, навіть якщо ви цього професійно ще не вмієте робити. Адже навчитися створювати крихітні дрібнички досить просто, а користі від них буде в рази більше, ніж від куплених. Крім практичності вони ще наповнені теплом турботливих рук і зберігають у собі частинку душі людини, яка їх створив.
Вам знадобиться
  • -шерсть;
  • -спіци і гачок;
  • -схеми;
  • -ножиці.
Інструкція
1
Професіонали радять: якщо ви хочете навчитися в'язати, почніть з чого-небудь самого простого. Наприклад, зв'яжіть для малюка шапочку або пінетки. Керівництво та схему, як саме це потрібно робити досить легко знайти в журналах, книгах та інших джерелах.
2
Вивчіть позначення петель, спробуйте провязать ряд кожної з них. Так ви зрозумієте на практиці, що вони з себе представляють. Докладний опис того, як їх провязивать є в спеціальних книгах по рукоділлю. Так можна навчитися в'язати самостійно.
3
Якщо по картинці діяти не виходить, попросіть когось із досвідчених людей показати вам як саме виконується той чи інший елемент в'язання. Затишні вечори вам в цьому випадку забезпечені.
4
Як варіант, навчитися в'язати для дитини можна по відеокурсу, яких величезна кількість в інтернеті. Просто в пошуковому рядку введіть необхідний запит. Знайдіть відповідний сайт, влаштуйтеся зручніше перед монітором зі спицями і нитками і приступайте до навчання.
5
Також, при бажанні і достатній кількості вільного часу, ви можете піти вчитися до професіоналів - на спеціальні курси або гуртки по рукоділлю. Тут вас достатньо швидко навчать правильно тримати в руках спиці і гачок і в'язати речі для дітей.
6
Можете спробувати звернутися на тематичні форуми, де збираються жінки зі схожими інтересами, які можуть дати вам слушну пораду або підкоригувати ваші помилки. На форумі можна викласти і фотографії і відео. Там же ви можете знайти оригінальні моделі одягу для дитини.
Корисна порада
Не забудьте перед початком в'язання купити спеціальні нитки, помічені як "бебі". Вони, як правило, ніжніше і м'якше і створені спеціально для в'язання дитячого одягу.