Як коптити окуня. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Окунь є найбільш придатною рибою для копчення. Щоб його м'ясо вийшло смачним, ніжним, ароматним і не жирним, необхідно знати, як правильно його приготувати.
Вам знадобиться
    • свіжий окунь - будь-яку кількість;
    • сіль;
    • гілки яблуні або черемхи.
Інструкція
1
Рибу ретельно вимийте в холодній воді, видаліть нутрощі і знову промийте. Кількість риби залежить від вашого бажання, але чим більше ви візьмете, тим краще. Луску з окуня видаляти не потрібно, зябра теж залиште.
2
Тепер підготуйте всю порцію окуня для копчення. Візьміть пакет необхідного розміру, помістіть в нього всю рибу і засипте великою кількістю крупної солі. Ретельно потрясіть пакет вгору-вниз, щоб риба змогла краще просолитися. Ні в якому разі не перемішуйте рибу руками, так можете поранитися об її плавники. Після цього залиште її на 15-20 хвилин, а потім через цей час ще раз гарненько потрясіть.
3
Викладіть всю рибу на чисту суху поверхню або підвісьте, щоб вона трохи подвяліть перед копчення протягом 20-30 хвилин.
4
Поки окунь в'ялиться дістаньте коптильню і на саме дно рівним шаром укладіть гілки яблуні або черемхи. Потім на коптильную решітку викладіть рибу, тільки не дуже щільно один до одного.
5
Закрийте коптильню і поставте на вогонь. Час копчення окуня складає - 15-20 хвилин. Відкривати коптильню весь цей час не можна.
6
Після закінчення копчення спочатку зніміть коптильню з вогню, а тільки потім відкрийте її. Якщо риба придбала красивий насичений коричневий відтінок, значить, ви впоралися зі своїм завданням правильно. Тільки зверніть увагу, що колір окуня відрізнятиметься залежно від того, гілки якого дерева ви використали. Яблунева риба вийде за кольором трохи світліше, ніж та, що копти на гілках черемхи.
7
Звичайно, даний спосіб копчення змарнує більше сил і часу, ніж чим просте копчення в домашніх умовах з застосуванням рідкого диму. Але зате, ви отримаєте чудову на смак копчену рибу і чудову можливість провести час на свіжому повітрі з дорогими й улюбленими для вас людьми.
Корисна порада
В холодильнику копчений окунь може зберігатися близько 5-7 днів.