Як годувати білку.

Білка - кумедний життєрадісний звірок, з дитинства знайомий кожному жителю середньої смуги Росії. Зустріти цих невеликих гризунів можна в лісах і парках, а останнім часом популярним стало тримати білку будинку. І, зрозуміло, тварині, що міститься в клітині, необхідно повноцінне харчування.
Інструкція
1
Якщо вам до рук потрапив бельчонок, знайте, що до двох місяців вони харчуються молоком матері. Коли мати-білка залишає гніздо, вона вкутує білченяти теплою м'якою вистилки. Тому спроба виокремити малюка з соски може увінчатися успіхом лише в тому випадку, якщо ви не будете забувати вкутувати бельчонка, щоб йому було тепло. В якості такого дитячого притулку підійде вовняний шарф або пухову хустку, згорнутий конвертом. Годувати в цей час білченяти треба коров'ячим молоком, розведеним водою з додаванням цукру.
2
Включіть в раціон подорослішала білки рисову і пшоняну каші. Пам'ятайте, що білка - все-таки травоїдна тварина, і надлишок протеїну для нього просто шкідливий. Після того, як білченяті виповнилося шість тижнів, йому можна давати нирки листяних дерев, молоді гілочки ялини, насіння вівса, льону, конопель, овочі, фрукти, горіхи.
3
Коли молода білка досягне віку восьми тижнів, починайте давати їй сир і сир. Після десятого тижня включите в раціон борошняних черв'яків і гриби. Ще через кілька тижнів дайте вихованцеві яйця, нежирне яловиче м'ясо і рибу глибокої заморозки.
4
Дорослу білку необхідно годувати два рази на день - вранці і ввечері. При цьому пам'ятайте, що перегодовувати звірка ні в якому разі не можна - це знижує його активність. Добова норма їжі для білки повинна становити 45 грамів. У її раціон можуть входити кедровий, волоський і лісової горіхи, листя салату, капуста, пагони селери і моркви, кабачки і огірки, стручкова квасоля, помідори та картопля. Із задоволенням звірок з'їсть такі ягоди, як малина, ожина, чорниця, суниця. Вдячна буде білка і за злаки (Не пророщені).
5
Якщо ви хочете погодувати зустрінутого вами в парку звірка, ні в якому разі не пропонуйте білку чіпси або шоколад. Можливо, вона і візьме у вас ласощі, однак користі від нього буде мало. Буде краще, якщо ви перед походом в парк зайдете в магазин і купіть білих сухарів або пакет насіння. Білки гідно зуміють оцінити вашу щедрість.