Як знайти потрібну роботу.

У діловому світі існує безліч інструментів, що дозволяють роботодавцю підшукати даного його професіонала, а фахівцеві знайти хорошу пропозицію роботи. Розібравшись в основних методах рекрутменту і принципах, які використовуються сьогодні при підборі персоналу, знайти влаштовує вас по всіх параметрах роботу значно простіше.
Вам знадобиться
  • -інформація про затребуваність що цікавить вас предметної галузі у вашому регіоні;
  • -грамотно складене резюме;
  • -доступом до електронних job-ресурсам.
Інструкція
1
Проведіть аналіз своєї предметної галузі в регіоні, дізнайтеся, чи можуть теоретично з'явитися тут такі вакансії, які вас зацікавлять. Є професії, які затребувані скрізь, є ж такі, які можуть в окремих регіонах не зустрічатися зовсім (особливо це стосується інженерно-технічних спеціальностей). Якщо раптом з'ясується, що ваша кваліфікація в місті (районі, області) не може бути в даний момент затребувана, то стратегія пошуку роботи значно зміниться.
2
Складіть резюме, слідуючи основним правилам, що стали вже досить загальновідомими. Якщо сумніваєтеся в ефективності свого резюме, скористайтеся послугами рекрутингової компанії і проконсультуйтеся з питань складання резюме з фахівцями. Можете також одразу звернутися до співробітників рекрутингового агентства за допомогою безпосередньо в пошуку роботи, не роблячи, проте, на цей шлях успішного працевлаштування великий ставки.
3
Додайте резюме на найбільш авторитетних job-сайтах, орієнтованих не тільки на ваше місто і регіон, а й на всю країну. Особливо важливо робити резюме доступним для уваги іногородніх роботодавців, якщо ви з'ясували, що ваша спеціальність у вашому регіоні не затребувана. Вказуйте у відповідних графах форми резюме "можливий переїзд", давайте зрозуміти роботодавцю, що не прив'язані до місця.
4
Починайте самостійно активно шукати цікаві для вас вакансії, використовуючи як онлайн-джерела (ті ж job-сайти), так і друковані видання для пошуку роботи. Не обмежуйтеся відправленням свого резюме на електронну адресу компанії, прагнете до живого спілкування з роботодавцем - по телефону або при особистій зустрічі. Шанси справити сприятливе враження в цьому випадку на багато разів. Пам'ятайте, що активна позиція в ході пошуку роботи - ваш головний козир.