Як знайти роботу з фен-шуй.

Не багато люди на сьогоднішній день можуть похвалитися блискавичним рішенням проблеми працевлаштування. Пошук роботи - це досить виснажливий процес, здатний зруйнувати навіть самий позитивний настрой. Зіткнувшись з подібними труднощами, не варто відразу впадати у відчай і заганяти себе в кут, можна скористатися відомими порадами фен-шуй.
Інструкція
1
В першу чергу очистіть своє житло від усього непотрібного мотлоху, що скупчився за тривалий час. Наведіть порядок в домі, протріть пил і ретельно все вимийте. Замініть або виперіть штори, поміняйте лампочки, помийте плафони, вибийте килими і так далі. Потім пройдіться по будинку з палаючої свічкою, почитайте мантри, почистіть простір звуками і пахощами. Даний підготовчий етап дуже важливий і пропускати його не можна.
2
В північній стороні квартири або біля її входу, які по фен-шуй вважаються зоною кар'єри поставте склянку з водою і помістіть в нього 8 білих і 1 жовту монети. Коли будете опускати монетки в воду, постарайтеся подумки уявити бажану роботу . Якщо хочете високооплачувану роботу , кидайте монетки подорожче. Воду міняйте якомога частіше, щоб все було чисто.
3
На кухні в зоні кар'єри (в північній стороні) повісьте будь-яку чорно-білу картинку. Вона обов'язково повинна бути в рамці білого, чорного або сріблястого кольору, але, ні в якому разі не дерев'яна. Найкращим варіантом вважається чорна металева рамка. Якщо знайти подібну рамку вам не вдалося, то просто візьміть чорний фломастер і намалюйте їм рамку на самій картинці.
4
І на кінець, створіть в північній стороні своєї квартири інструмент здійснення бажань. Для цього вам спочатку необхідно визначити свою стихію (Вогонь, Вода, Земля, Метал або Дерево). Це важливо, тому що по фен-шуй кожної стихії належить свій колір. А саме: -Огонь - бежевий, жовтий і оранжевий; -Вода - коричневий і зелений; -Земля - білий, сріблястий і сірий; -метал - чорний, синій і блакитний; -дерев - червоний і всі його оттенкі.Определів свою стихію, візьміть аркуш паперу відповідного кольору і напишіть на ньому свої бажання, що стосуються роботи і покладіть його в зону кар'єри.