Як намалювати яблуко аквареллю. навчити малювати фрукти аквареллю.

Фрукти, намальовані акварельними фарбами, виглядають дуже природно. Для того щоб яблуко виглядало більш правдоподібно, використовуйте в малюнку знання про світло і тіні.
Інструкція
1
Намалюйте олівцем контур яблука. Не старайтесь провести контур однією лінією, спочатку зробіть начерк дрібними штрихами. Якщо ви малюєте з натури, відобразіть в ескізі особливості форми конкретного фрукта - витягнуть він чи більш плоский, чи має опуклості в нижній частині. Зобразіть держак і листик, якщо він є. Якщо ви малюєте не якесь конкретне яблуко , то підключіть свою фантазію. Можна зобразити фрукт, який лежить на боці або стоїть, розрізаний або надкушений. Видаліть зайві олівцеві лінії, щоб вони не просвічували крізь прозору акварель.
2
Визначте, звідки на яблуко падає світло, це важливо для нанесення акварелі на малюнок. Розфарбуйте всю поверхню намальованого фрукта найсвітлішим відтінком, який присутній на шкірці яблука. Це буде колір відблиску на поверхні фрукта.
3
Змішайте фарбу, яка використовувалася як самого світлого тону, з більш темною. Накладіть широкими мазками на малюнок. Чи не зафарбовуйте невелику область, куди спрямований світло. Таким же чином нанесіть ще темнішу фарбу на частини яблука, які знаходяться далі від цього місця. Таких шарів може бути до 4-5.
4
Пам'ятайте, що при природному освітленні тінь на предметі має теплий відтінок. Використовуйте коричневий і зелений кольори для отримання потрібного кольору. При штучному освітленні тінь - холодна. Змішуйте колір, відповідний забарвленню яблука з синім.
5
Нанесіть негустий фарбою прожилки, цятки на поверхню яблука. Розфарбуйте держак, листочок. Якщо яблуко розрізане, розфарбуйте прозорою фарбою його м'якоть, відобразіть зміна відтінку від серцевини до краю. Тонкою лінією намалюйте зріз шкірки.
6
Намалюйте тінь під яблуко м на поверхні, де воно лежить. Зіставте розмір тіні з розміром фрукта, він залежить від того, звідки падає світло.
Зверніть увагу
Як намалювати яблуко обрубовкой. Малюємо яблуко відсікаючи зайве. Яблука бувають різної форми. Деякі яблучка схожі на кульки, а інші мають не зовсім кулясту форму, тим більше якщо лежать не рівно. Ось на цьому уроці ми розглянемо як знайти правильну форму яблука з натури шляхом відсікання зайвого.
Корисна порада
2. Малювання починаємо легкими штриховими рухами уздовж контуру майбутнього яблука, проти годинникової стрілки. 3. Щоб намалювати яблуко олівцем, поглядаючи на яблуко, домальовували контур, наводимо його і попутно прорисовуємо опуклості. 4. Після того, як контур яблука дійде до верхньої частини фрукта, в ній злегка відзначте держак з серповидної (у вигляді півмісяця) западиною навколо нього.