Як виправити сутулість. Як вирівняти спину від сутулості.

Неправильна постава доставляє масу проблем, в той час, як красивий і стрункий силует викликає захоплені погляди. Мати гарну поставу - запорука здоров'я. Для цього досить слідувати декільком правилам і постійно тримати себе в тонусі.
Вам знадобиться
  • Гантелі, книга
Інструкція
1
Щоб позбутися сутулості вам необхідно зміцнювати м'язи грудей. Робіть зарядку щоранку. Виконуйте вправи, використовуючи гантелі. Візьміть в руки гантелі і встаньте на напівзігнутих ногах, потім нахиліть вперед корпус. На вдиху розводите руки в сторони, а на видиху зводите назад. Ця вправа зміцнить м'язи грудей, що дозволить вам тримати поставу і позбутися сутулості.
2
Якщо ви хочете мати красивий і стрункий силует, то вам необхідно зміцнювати м'язи преса, тому що вони безпосередньо впливають на поставу. Ляжте на спину, руки витягніть уздовж тіла, потім піднімайте і опускайте ноги вгору вниз. Таким чином, ви зміцните нижні і верхні м'язи живота. Коли сидите за столом, намагайтеся тримати спину прямо. В області попереку у вас має бути невеликий прогин, руки тримаєте на столі. Спочатку вам буде незручно сидіти в такій позі, але з часом м'язи звикнуть до такого положення тіла.
3
М'язи спини відчувають великі навантаження протягом дня, внаслідок чого може з'явитися біль в попереку. Щоб уникнути цього, необхідно зміцнювати м'язи попереку. Ляжте обличчям вниз, витягніть руки уздовж тіла, потім починайте піднімати і опускати ноги. Ця вправа з незвички буде важко виконуваним для вас, але з часом ви звикнете. Пам'ятайте, що досягти прекрасного результату можна лише в тому випадку, якщо ви виконуєте всі вправи постійно. Уже через деякий час ви відчуєте помітне поліпшення.
Корисна порада
Ходіть на голові з книгою по три хвилини в день.