Як навчитися грати в сапера.

«Сапер» є однією з найстаріших стандартних ігор, наявних в операційній системі Windows. Однак далеко не всі користувачі знають правила цієї гри: замість логічного мислення вони клацають по всіх осередків поспіль, що незмінно веде до програшу.
Інструкція
1
Запустіть гру «Сапер». Для цього виберіть "Пуск" -> "Всі програми" -> «Ігри» -> «Сапер». У верхньому віконці гри в лівій частині відображається кількість бомб, які необхідно відкрити, в правій частині - таймер. Для початку гри клікніть мишкою по одній з клітин ігрового поля. Якщо в клітці, на яку ви натиснули, з'явилася всього одна цифра, клікніть навмання по іншому осередку. В результаті у вас повинна відкритися ціла група клітин. Тепер натискати навмання не потрібно - керуйтеся правилами.
2
Цифри в клітинці показують кількість мін, які розташовані навколо в радіусі однієї клітини. Виходячи з цієї інформації, необхідно шукати встановлені міни. Наприклад, якщо в клітці значиться цифра 1, це означає, що в осередках навколо неї знаходиться одна міна. Якщо у відкритій клітці знаходиться цифра 2, це означає, що в радіусі навколо неї розташовано дві міни. Зіставляючи інформацію, отриману з декількох клітин, спробуйте виявити, в якій невідкритої клітинці знаходиться міна. Виявивши її, клікніть по ній правою кнопкою миші, щоб встановити спеціальний прапорець.
3
Виявивши поруч з кліткою міну і зіставляючи інформацію, отриману з сусідніх осередків, ви зможете зрозуміти, в якій невідкритої клітинці хв точно немає. Натисніть на цю клітку. У ній знову виявиться цифра, або відкриється відразу ціла група клітин.
4
Виявляти такі міни необхідно таким чином. Наприклад, ви вже відшукали дві міни, і вони знаходяться в радіусі клітини з цифрою два. У такому разі виходить, що більше хв поряд з цією клітиною немає. Тому сміливо клікайте по осередках в радіусі цифри 2. Діючи таким чином, ви зможете знайти всі заховані міни.
5
Після того як ви відшукайте всі розташовані в ігровому полі міни, на смайлики, які знаходяться між лічильником хв і таймером, з'являться окуляри. Це означатиме, що гра пройдена. Ви можете почати нову гру на тому ж рівні складності або вибрати інший. Це рівня складності буде залежати розмір ігрового поля.