Як обрізати музичний файл.

В різних випадках користувачеві може знадобитися обрізати музичний файл . Наприклад, щоб поставити на дзвінок мобільного телефону або позбутися від занадто довгого вступу.
Інструкція
1
Для обрізки музичного файл а потрібно одна з програм, призначених для роботи з аудіо файл ами. В якості прикладів подібних редакторів можуть виступати такі додатки як Nero Wave Editor, Sound Forge, Adobe Audition та ін.
2
Запустіть обраної програми для роботи з аудіо. Відкрийте необхідний музичний файл в програмі. Для цього виберіть у меню «Файл» -> «Відкрити». У деяких додатках додавання файл ов може здійснюватися через «Файл» -> «Імпорт». У вікні оглядача файл ов відкрийте папку, в якій знаходиться потрібний файл , виберіть його і натисніть на кнопку «Відкрити», або двічі клікніть по ньому. Також додати музичний файл в багато програми можна простим перетягуванням його з вікна провідника у вікно програми.
3
Доданий файл відкриється в інтерфейсі редактора аудіо. Залежно від обраної програми набір використовуваних інструментів може незначно відрізнятися, але принцип роботи є однаковим. Якщо в програмі є інструмент «Ножиці» (Cut), виберіть його, в іншому випадку працюйте зі стандартним інструментом. Далі за допомогою покажчика миші виділіть ту частину музичного файл а, яку необхідно обрізати. Після цього клікніть по виділеній області правою кнопкою миші і виберіть пункт «Видалити» (Delete), «Вирізати» (Cut) або інший залежно від програми. Також ви можете натиснути кнопку Delete на клавіатурі. При необхідності відріжте інші зайві частини від музичного файл а.
4
Тепер збережіть проведені зміни. Для цього виберіть «Файл» -> «Зберегти як» («Експорт» в деяких програмах). Далі вкажіть місце для збереження файл а, задайте йому ім'я і виберіть бажаний формат. Натисніть кнопку «Зберегти» і дочекайтеся закінчення процесу.