Що таке ярлик.

Ярликом прийнято іменувати посилання на файл або додаток, що відображається графічним значком. Зоровим розрізнювачем значка програми і ярлика може служити стрілка в лівому нижньому кутку, існуюча тільки в ярликах. Значок програми або файлу є графічним представленням об'єкта, в той час як ярлик тільки вказує на обраний об'єкт.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що різниця між ярликом і значком вибраного об'єкту ясна і скористайтеся функцією «Властивості» для визначення характеристик бажаного ярлика.
2
Викличте контекстне меню потрібного об'єкту кліком правої кнопки миші і виберіть команду «Властивості». Альтернативними методами перегляду властивостей вибраного об'єкту можу служити: - виділення потрібного об'єкту кліком миші і розкриття меню «Властивості» панелі інструментів вікна «Провідник Windows» або папки, що містить вибраний об'єкт; - вибір пункту «Властивості» в меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна додатки; - виділення потрібного об'єкту кліком миші і одночасне натискання функціональних клавіш Alt + Enter.
3
Перейдіть на вкладку «Загальні» діалогового вікна властивостей ярлика і визначте: - ім'я і малюнок ярлика; - тип об'єкта, на який посилається ярлик; - повний шлях до об'єкта; - параметри об'єкта; - параметри папки, що містить об'єкт .
4
Перейдіть на вкладку «Ярлик» та натисніть кнопку «Знайти об'єкт» у нижній частині діалогового вікна властивостей ярлика для виконання операції запуску папки, содержаший вибраний об'єкт.
5
Натисніть кнопку «Змінити значок» для зміни піктограми потрібного ярлика і вкажіть бажаний малюнок у списку. Альтернативним методом виконання даної операції може служити виклик контекстного меню вибраного ярлика кліком правої кнопки миші і вказівку команди «Зміна значка».
6
Оберіть команду «Перейменувати» для виконання операції зміни імені ярлика і вкажіть бажане ім'я у відповідному полі діалогового вікна.
7
Натисніть кнопку OK для підтвердження застосування обраних змін.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=u8gMTTAgYA4
Зверніть увагу
Видалення ярлика не приводить до видалення відповідного об'єкта.
Корисна порада
Поява повідомлення «Ярлик відсутня» при виконанні подвійного кліка миші на ярлику може означати видалення вихідного об'єкта.