Що таке реклама.

Без перебільшення можна сказати, що з рекламою стикався кожна сучасна людина. Вона є скрізь - по радіо, по телебаченню, в газетах, в інтернеті. Здавалося б, люди, що користуються мас-медіа, знають про рекламу все. Але проте, реклама - це ціла наука і сила, що вершить долі компаній.
Інструкція
1
Існує кілька визначень реклами. «Реклама - це інформація, поширена будь-яким способом, в будь-якій формі і з використанням будь-яких засобів, адресована невизначеному колу осіб та спрямована на привернення уваги до об'єкта рекламування, формування або підтримка інтересу до нього і його просування на ринку». Зрозуміло, будь-яким способом і в будь-якій формі поширювати рекламу не дозволить держава, тому в законодавстві Російської Федерації прописані правила створення та розповсюдження реклами. Приміром, в Росії не можна переривати дитячі передачі для показу реклами і використовувати образи людей і тварин в роликах, що рекламують пиво.
2
Існує декілька різновидів реклами - комерційна, соціальна і політична реклама . Різниться реклама і за своїми цілями. Є інформативна реклама , яка застосовується для виведення нового товару на ринок і пошуку потенційних покупців. Порівняльна реклама показує перевагу рекламованого товару в порівнянні з товарами-конкурентами. Нагадує реклама рекламує товар, який вже давно присутній на ринку, але потребує періодичного нагадуванні про себе.
3
Крім звичної реклами, на Заході набирають популярність і її нові різновиди. Наприклад, це продакт-плейсмент (product placement) - один з видів прихованої реклами, коли в популярному фільмі або серіалі присутня легко впізнавана продукція якої-небудь фірми. Приміром, після того як продукція американської компанії Hershey - виробника шоколадних батончиків, була показана у фільмі «Інопланетянин», їх продажі зросли на 70%.
4
У реклами знаходяться як прихильники, так і противники. З одного боку, вона повинна допомагати покупцю орієнтуватися в безлічі товарів, пропонувати кращі з них, підказувати, де можна купити товар, інформувати про розпродажі. З іншого боку, багато хто стверджує про те, що реклама маніпулює свідомістю споживачів, нав'язує потенційному покупцеві товари та послуги. Тим не менше, тепер вже складно уявити життя без реклами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XWJvgHlkqsk