Що таке форум.

Серед існуючих на даний момент способів спілкування декількох осіб на одному ресурсі можна виділити такі категорії, як чат і форум . Чати є вже застарілою формою спілкування і з кожним днем вони втрачають популярність, чого не скажеш про форум ах.
Інструкція
1
Форум - це не що інше, як тематичне спілкування двох і більше користувачів, пов'язаних якимось інтересом. У чому ж відмінність форум ов від тих же чатів? В чаті не дотримується формат бесіди на певну тему, а форум використовується тільки для цих цілей.
2
Але форум - це не просто звід правил, який вказує, як спілкуватися. Для вільного спілкування (тобто на вільну тему) існують спеціальні розділи і теми. Приміром, на певному форум е існує розділ «Курилка», всередині якого можуть підніматися абсолютно будь-які теми, що не суперечать правилам форум а.
3
Для пошуку інформації або будь-якого обговорення скористайтеся формою пошуку. Як правило, до цієї форми можна перейти, натиснувши посилання «Пошук» (у верхній або бічній частині завантаженої сторінки). У порожньому полі форми пошуку необхідно ввести шукану тему або слова, потім слід натиснути кнопку «Пошук» або клавішу Enter.
4
Якщо результати пошуку вас не задовольнили, створіть нову тему. Для цього перейдіть в конкретний розділ і натисніть кнопку «Нова тема». Далі вам знадобиться заповнити порожні поля форми: назва теми, опис, текст повідомлення і т.д. Потім натисніть кнопку «Створити».
5
Якщо ви проводите за комп'ютером невелика кількість часу або не можете постійно заглядати на форум , рекомендується підписатися на цю тему. Кожен форум має своє оформлення і структуру, тому підписка на теми відбувається по-різному. У деяких випадках достатньо поставити позначку навпроти пункту «Повідомляти мені про одержання відповіді», в інших випадках необхідно при додаванні відповіді активувати підписку.
6
Створивши підписки на теми на ваш електронний ящик будуть надходити листи, якщо в ній з'явилися нові повідомлення. Як правило, текст повідомлення відображається в листі, але не завжди. Для відмови від отримання подібних листів досить натиснути відповідне посилання у тілі листа.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MIv0kxyKkXQ