Що таке аутизм.

Аутизм - це розлад, що виникає в результаті неправильного розвитку головного мозку. Відповідно до теорії, одні частки у дитини-аутиста розвиваються слабше, а інші - сильніше, порівняно із звичайними дітьми. Проявляється це в порушенні соціальної взаємодії хворої дитини з оточуючими і труднощах у спілкуванні.
Інструкція
1
Аутизм зазвичай діагностують вже тоді, коли дитині виповнюється два-три роки. Складно виявити цю хворобу раніше. Адже аутист може бути як тихим і спокійним, так і агресивним по відношенню до оточуючих. І лише з віком стає помітно, що він боїться різких звуків, відмовляється грати з іншими дітьми, не дає потріпати себе по голові і ховається від мами під ліжком.
2
Діагностика цієї хвороби досить скрутна. Довгий час аутизм взагалі не вважався хворобою, і дітям з його проявами приписували шизофренію. Сканування мозку не показує ніяких істотних відмінностей від мозку здорової людини. Лікарям залишається лише спостерігати за розвитком малюка.
3
Розрізняють чотири групи аутизму. Перша - найважча. До таких дітей неможливо пробитися, вони повністю поглинені своїм світом. Хворі не реагують, коли їх кличуть. З ними можна займатися кілька років, але поліпшень не буде. І зараз найчастіше таким дітям згодом ставлять діагноз «шизофренія».
4
Інші групи йдуть в порядку убування ступеня тяжкості. Дитину, що відноситься до другої групи, можуть цікавити речі зі світу людей. Так, він може із задоволенням грати з конструктором, складати кубики і навіть деколи поганяти м'яч. Якщо з раннього віку з такими дітьми працюватимуть фахівці, то вони зможуть перейти в третю і четверту групу, а значить, адаптуватися до життя в «реальному» світі.
5
Вважається, що аутисти, незважаючи на свою відірваність від зовнішнього світу, володіють здібностями, що межують з геніальністю. Частково це правда. Саме аутисти, що відносяться до третьої та четвертої груп, часом можуть перемальовувати Рембрандта в найдрібніших деталях, віртуозно грати на музичних інструментах і з легкістю підбирати паролі до секретних баз даних. Тим не менш, такі здібності дано далеко не всім. Згідно американській статистиці, близько 50% аутистів за своїм рівнем розвитку нічим не відрізняються від олігофренів.
6
Аутизм на Заході давно не є вироком. Люди з цим діагнозом здобувають вищу освіту і працюють. Зрозуміло, в переважній більшості це дистанційна робота за комп'ютером. Наприклад, програмісти з цим діагнозом затребувані на вагу золота, адже вони здатні за добу вивчити такі комп'ютерні мови, які не підвладні звичайній людині.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2taNJJJnXZU