Що таке форматування.

Процесом форматування жорсткого диска, або тому, комп'ютера прийнято іменувати настройку вибраного диска відповідно до необхідної файлової системою для зберігання інформації стандартними засобами операційної системи Microsoft Windows. Виконання операції форматування увазі використання облікового запису адміністратора комп'ютера.
Інструкція
1
Викличте головне меню системи натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління» для ініціації процедури створення і форматування вибраного диска.
2
Розкрийте посилання «Система й обслуговування» і вкажіть підпункт «Адміністрування».
3
Розкрийте вузол «Керування комп'ютером» подвійним кліком миші і підтвердіть свої привілеї адміністратора комп'ютера введенням пароля у вікні запиту.
4
Оберіть розділ «Керування дисками» в області переходів вікна програми поруч із «Запам'ятовуючі пристрої» і викличте контекстне меню нерозподіленого простору необхідного томи кліком правої кнопки миші.
5
Вкажіть команду «Майстер створення простих томів» та натисніть кнопку «Далі» в діалоговому вікні майстра.
6
Вкажіть бажаний розмір створюваного тому і виконайте натиснення кнопки «Далі» в новому діалоговому вікні.
7
Оберіть бажане значення літерного позначення вибраного томи і повторіть натискання кнопки «Далі» для підтвердження свого вибору.
8
Натисніть кнопку «Далі» в діалоговому вікні « Форматування розділу» для виконання команди форматування і підтвердіть застосування обраних параметрів операції натисканням кнопки «Готово».
9
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції форматування вже існуючого жорсткого диска.
10
Розкрийте посилання «Система й обслуговування» і вкажіть пункт «Адміністрування».
11
Розкрийте вузол «Керування комп'ютером» подвійним кліком миші і вкажіть пароль адміністратора у вікні запиту.
12
Оберіть команду "Керування дисками" і викличте контекстне меню підлягає форматуванню томи.
13
Вкажіть пункт «Формат» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання операції форматування з параметрами за замовчуванням в новому діалоговому вікні «Формат».
14
Підтвердіть застосування обраних змін повторним натисканням кнопки OK.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Jx_kFdwDC0w