Як нанести підводку. Як наносити підводку на внутрішню частину століття.

Підведені очі роблять погляд виразнішим, притягальним і навіть сексуальним. Для того щоб підвести очі, можна використовувати косметичний олівець, рідку підводку - її ще називають лайнером, і звичайні тіні. У кожного способу нанесення підводки є свої нюанси і переваги.
Вам знадобиться
  • Олівець для очей
  • Спонж
  • Рідка підводка для очей
  • Пензлик для підводки
  • Тіні для повік
Інструкція
1
Олівцем очі підводять після нанесення тіней, але до того, як нафарбувати вії тушшю. Олівцеві лінії товщі і м'якше. Перевірте, чи добре заточений олівець, проведіть лінію на тильній стороні руки, щоб упевнитися в тому, що дерев'яна частина олівця не подряпає ніжне веко.Прікройте очей і відтягніть шкіру верхнього століття з зовнішньої сторони в сторону. Це зробить повіку більш плоским і дозволить нанести підводку рівніше. Починайте вести лінію від внутрішньої частини ока до кінця століття. Якщо ви хочете збільшити очі, за допомогою підводки, починайте малювати лінію з середини ока. Спеціальною м'якою губкою, яка зазвичай знаходиться з іншого боку олівця, розтушуйте підводку. Якщо такий губки немає, скористайтеся самим краєм м'якого спонжа. Відтягніть нижню повіку вниз і нанесіть підведення на край слизової оболонки століття. Переконайтеся, що ваша рука не тремтить, щоб не потрапити в око. Точно так же нанесіть підведення на друге око - перевірте, чи симетричні лінії?
2
Рідку підводку можна наносити як до нанесення тіней, так і після. Вона залишає за собою більш чіткі і тонкі лінії. Якщо ви хочете зробити лінію м'якше, наносите підведення до тіней, якщо чіткіше - після. Занурте пензлик у флакон, проведіть по краю, щоб зняти надлишки фарби. Тримайте пензлик під кутом в 45 градусів і ведіть лінію від внутрішнього кута ока до зовнішнього. Намагайтеся нанести підводку одним рухом, як можна ближче до лінії росту вій. Якщо вона трохи затечет між віями, це добре. Вії будуть виглядати гущі. Повторіть процедуру з другим оком.
3
Рідку підводку ніколи не наносять на слизову оболонку нижньої повіки, так як вона не тільки розмивається, але і може викликати роздратування. Нижню повіку рідким підведенням підводять так само, як і верхнє, орієнтуючись на лінію росту вій. Перш ніж наносити тіні або туш, переконайтеся, що підводка повністю висохла.
4
Для того щоб зробити підведення тінями, вам знадобиться спеціальна плоска пензлик. Збризніть її водою і м'якою бавовняною серветкою видаліть надлишки рідини. Вам потрібна волога, а не мокра кисть. Занурте пензлик в тіні. Якщо тіні розсипчасті, струсіть надлишки. Починайте наносити підводку, як би забиваючи тіні по лінії росту вій. Тінями не проводять лінії, а наносять їх у кілька енергійних торкань. При необхідності підведіть нижню повіку в такій же техніці. Періодично збризкуйте пензлик і знову занурюйте її в тіні. Нанесіть підведення на друге око.
Корисна порада
Спочатку навчіться наносити підводку для класичного макіяжу і тільки потім приступайте до складніших технікам, таким як «котяче око» і «смокі айс» .Воспользуйтесь яке підвищує дзеркалом, щоб ваша підводка була бездоганною.
Очі - одна з найяскравіших і привабливих частин обличчя. А за допомогою вдало підібраного і якісного макіяжу очі можна зробити більш виразними. Невід'ємним елементом макіяжу очей є, звичайно ж, підводка. Стрілки і лінії, намальовані з її допомогою тримаються дуже довго, але використання підводки вимагає досвіду і вміння.
Інструкція
1
Купуючи рідку підводку, зверніть увагу на її пензлик. М'яка кисть дозволяє зробити практично будь-які лінії і контури, але працювати з нею досить важко. Тверда пензлик легше у використанні, і якщо у вас немає навичок нанесення підводки, то виберіть саме таку кисть.
2
Для початку виберіть зручну позу так, щоб лікоть руки на щось спирався. Це позбавить вас від тремтіння в руках і дасть можливість малювати чіткі лінії.
3
Якщо ви не дуже добре вмієте користуватися підведенням, то не варто відразу ж намагатися вималювати чітку лінію. Простежте, щоб на пензлику не було надто багато рідини. Тепер починайте малювати маленькі штришки на верхньому столітті. Намагайтеся зробити їх якомога тонше. Така методика дозволить вам спочатку промальовувати контури і тільки потім нанести остаточну стрілку. Пам'ятайте, що лінія повинна розширюватися в напрямку зовнішнього кута ока.
4
Ні в якому разі не закривайте очі під час нанесення підводки, так як ви просто не побачите результату роботи. Залиште очі наполовину відкритими. Багато жінок натягують повіку, щоб було зручніше працювати. Цей прийом годиться для малювання олівцем, а от для нанесення підводки цього робити не можна, так як лінія вийде у вигляді гармошки.
5
Під час нанесення підводки завжди тримаєте напоготові ватяну паличку, змочену в молочку для видалення макіяжу. Так ви зможете швидко стерти криву лінію ще до того, як речовина засохне, і відразу ж нанести нову стрілку.
6
Якщо ви користуєтеся підведенням вперше, то вибирайте коричневі або димчасті сірі кольори. Справа в тому, що чорна підводка дуже «чітка» - все ваші помилки будуть занадто очевидні. А ось використання не дуже насичених кольорів приховає всі ваші похибки.
7
Якщо ви хочете зробити стрілки, нанесені підведенням, більш виразними, то під час макіяжу використовуйте тіні того ж відтінку, що і підводка. З таким макіяжем ваші очі стануть глибше і таємничіші.