Як робити фокуси з сірниками.

Люди обожнюють фокуси , тому на будь-якій вечірці або на святі фокусник може дуже швидко опинитися в центрі уваги. Особливо актуальні фокуси з самими звичайними предметами - наприклад, зі сірниками.
Інструкція
1
Для деяких фокусів вам буде потрібно вправність. Перш ніж показувати фокус на публіці, потренуйтеся будинку і постарайтеся довести виконання до досконалості. Спробуйте такий фокус: візьміть два сірники, одну в ліву руку, а іншу - в праву. Потім затисніть кожну сірник між великим і вказівним пальцем, ліву - горизонтально, праву - вертикально. Потрібно схрестити сірники, а потім зробити швидкий рух руками так, щоб горизонтальна сірник перемістилася і опинилася по іншу сторону від вертикальної. Наступний рух - і сірники знову помінялися місцями. Зводите і розводите руки, щоб фокус виглядав ще більш ефектно. Секрет простий: головка вертикальної сірники повинна упиратися в великий палець; коли ви затискаєте сірник між пальцями, злегка натисніть на неї, і тоді кінець сірники прилипне до вказівного пальця. Якщо ви розсунете пальці, сірник не впаде, а залишиться висіти на вказівному. Швидко проводите в отвір, що горизонтальну сірник і відразу притискайте вертикальну сірник великим пальцем.
2
Є й нескладні фокуси на кмітливість. Покладіть на стіл чотири сірники і попросіть глядачів зробити з чотирьох три, не забираючи при цьому ні одного сірника. Дозвольте їм трохи подумати - як правило, люди все одно не можуть відразу здогадатися, в чому тут секрет, особливо якщо ви показуєте фокус на веселій вечірці. Потім, витримавши паузу, складіть з чотирьох сірників цифру три. Для цього два сірники розташуйте паралельно один одному на деякій відстані, а дві інших - між цими сірниками у вигляді знака «менше».
3
Візьміть сірник, трохи підточить її ножем, надавши їй форму згорілої сірники, а потім пофарбуйте чорнилом або чорним маркером. Бажано на всякий випадок приготувати декілька таких помилкових згорілих сірників. Ці сірники ви можете кинути в попільничку або просто дістати з кишені і, чиркнув про коробок, запалити, викликавши цим подив і захоплення глядачів.