Як очистити арахіс. Як смажити арахіс в мікрохвильовці.

Арахіс - важливий інгредієнт багатьох страв. Його використовують для приготування салатів і соусів, гарячого і десертів. Та й просто перекусити жменею-другий горішків дуже приємно. Але, як і інші горіхи, перед вживанням арахіс потрібно очистити.
Інструкція
1
Очистити арахіс або земляний горіх від шкарлупи нескладно, вона тендітна і лопається від простого стиснення в руці. Однак під шкаралупою вас чекає головна складність - смачні ядерця покриті щільною коричневою оболонкою, яка гірчить і псує смак арахісу. Від цієї оболонки необхідно позбутися.
2
Дуже популярний спосіб - обсмажування. Звільнені від шкарлупок горіхи висипте в глибоку сковороду і поставте на плиту, розігріту до 200 градусів. Смажте горіхи, іноді струшуючи сковороду або перемішуючи арахіс дерев'яною лопаткою. Не залишайте сковороду без нагляду - горіхи можуть пригоріти.
3
Готові горіхи набувають гарний світло-бежевий колір. Уже в процесі обсмаження щільна шкурка стоншується і починає відставати від ядерець.
4
Зніміть сковороду з вогню, пересипте горіхи в іншу ємність. Зачекайте, поки вони трохи охолонуть. Приступайте до отшелушиванию - легко перетирається арахіс між пальцями, лушпиння спаде з ядерець. Якщо вона не піддається, ви, швидше за все, просто не дожаріть горіхи. Поверніть їх в сковороду і повторіть процес.
5
Якщо ви не хочете чергувати біля сковороди з лопаткою напереваги, обжарку можна провести і в духовці. Висипте горіхи на деко рівним шаром. Розігрійте духовку до 200 градусів і помістіть деко всередину. Арахіс буде готовий хвилин через 10. Отшелушивание проводитися описаним вище способом.
6
Ще один спосіб - прожарити горіхи в мікрохвильовій печі. Помістіть арахіс на плоску тарілку, накрийте зверху кришкою для мікрохвильовки. Увімкніть піч на 5 хвилин. Спробуйте зняти лушпиння з горіха. Якщо вона не піддається, процес потрібно повторити.
7
Якщо вам не подобається специфічний смак обсмаженого арахісу, можна вчинити інакше. Врахуйте, що цей спосіб займе значно більше часу. Помістіть горішки в глибоку ємність і залийте гарячою водою. Залиште в такому положенні на два-три години. Після чого вийміть арахіс і легко зніміть розбухлу лушпиння пальцями.